Behind the Scenes z fotografem Yuri Arcursem
#37
(2008-11-19, 00:35:47)Dash napisał(a): Raczej chyba nie wzial. Bo wypowiada sie o samym monopodzie Manfrotto jako "piece of junk". Tak wiec za taka reklame to by mu chyba nie zaplacili Icon_wink


D.

Pytanie które stawiałem było raczej retoryczne. Zdjęcia które wychodzą mi OOF w studio są takie ze względu na celność AF, nie chwiejną dłoń. Kręgosłup mam mocny, nie musisz się o niego bać.

Każda wzmianka o sprzęcie to reklama, nie wszyscy oglądający jego filmy dobrze znają angielski i nie muszą koniecznie wiedzieć co znaczy określenie 'piece of junk'. A nazwę wyświetloną podczas filmu zapiszą sobie na kartce. Jeśli byś dobrze posłuchał, to Arcurs dodał też, że mimo wad jest to jedyny wygodny monopod (kwestia zmiany wysokości), mimo iż dwa już mu się popsuły to kupił sobie trzeci, dokładnie taki sam - jeden z najdroższych w ofercie Manfrotto. Na głowicę kulową nie narzekał.

IMHO to świetna reklama, jedno ktrótkie zdanie mówiące że produkt jest słaby (usypiasz czujność konsumenta), potem kilka zdań i znaków do podświadomości że lepszego nie kupisz na rynku. Na pewno sprzedaż Manfrotto wzrośnie.

P.S. Jest coś takiego jak edycja postów.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Behind the Scenes z fotografem Yuri Arcursem - przez robgr85 - 2008-11-19, 02:34:44

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Yuri Arcurs - prawdopodobnie najlepszy fotograf mikrosztokowy rachwal 73 61 133 2014-10-27, 14:39:39
Ostatni post: rlat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości