Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie
#15
(2016-08-13, 20:28:40)janusz2555 napisał(a): Jeśli chodzi o nabywcę , to tak. On widzi twoje zdjęcie, bo znalazł go wśród innych zdjęć np. wg hasła i może łatwo obejrzeć inne twoje zdjęcia.
Ale w przypadku kiedy np. ktoś z Twoich znajomych chce znaleźć Twoje zdjęcia wg nazwiska lub pseudonimu to już jest kłopot.
Dlatego jeśli twoje nazwisko lub pseudonim będzie wpisane wśród innych słów znaczących w rubryce Main keyword ( 3 rubryka ) to znąjdą  wszystkie Twoje zdjęcia  bez problemu na jednej lub kilku stronach. Nie musisz tego wpisywać jako główne hasła - rubryka 2 - szkoda tracić miejsce.
Tam jest tylko 50 znaków do wykorzystania i lepiej wykorzystać je na słowa, wg których potencjalni klienci szukają zdjęć. Dlatego ja wpisuję swoje nazwisko w rubryce 3 i po wpisaniu swojego nazwiska w główne pole Alamy wyskakują mi wszystkie moje zdjęcia.

dzięki za trud, wpisywałam w tej samej rubryce co Ty, Main keywords (300 znaków) która by ona nie była Smile w kolejności, ale usunęłam, co tam znajomi, im mogę podać link do porfolio, liczą się Nabywcy,
najważniejsze, że mam pod ręką moje portfolio, nie muszę w ten sposób głowić się jakie zdjęcia już przesłałam, a jakich jeszcze nie

pozdrawiam i życzę powodzenia w sprzedaży
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie - przez rpd - 2016-07-31, 18:53:21
RE: Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie - przez fotoiris - 2016-08-13, 20:59:37
RE: Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie - przez rpd - 2016-08-13, 22:02:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości