Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie
#11
(2016-08-13, 14:12:22)janusz2555 napisał(a): Już wszystko wiem. Wystarczy za każdym razem przy opisywaniu zdjęć wpisać w rubryce słów znaczących ( tam gdzie mamy do dyspozycji 300 znaków ), oprócz innych słów znaczących także swoje nazwisko lub pseudonim.
I wtedy gdy wpiszemy w głównym okienku wyszukiwarki swoje nazwisko lub pseudonim wyskoczą nam strony tylko z naszymi zdjęciami.
Kolega Yuma ma rację. Tak też można znaleźć, ale to jest opcja dla nas, którzy jesteśmy zalogowani jako dostawcy.
Natomiast dla osób obcych musimy wpisać swój pseudonim lub nazwisko  jako keyword, żeby mogli nas znaleźć.

janusz 2555, bardzo dziękuję Smile nareszcie rzetelna odpowiedź Smile
do tej pory stosowałam swoją metodę znajdowania zdjęć, to znaczy w Google wpisywałam swoją nazwę i tak po nitce do kłębka czyli wszystkich swoich zdjęć, trochę z tym zachodu, ale przynajmniej widziałam zdjęcia swojego autorstwa? dziwi mnie, że w Alamy nie ma portfolio Icon_cry

spróbowałam zrobić jak radził yuma2, ale bez rezultatu, bo wyskakiwał tylko komunikat "You have no "Not Ready" images. Please choose a different category from above." może dlatego, że nie wpisywałam swojej nazwy wcześniej w keywordach (?)

na szczęście dopiero zaczynam w Alamy Smile
pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie - przez rpd - 2016-07-31, 18:53:21
RE: Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie - przez fotoiris - 2016-08-13, 15:33:13
RE: Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie - przez rpd - 2016-08-13, 22:02:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości