Moje luźne przymyślenia
#1
Witam. Jakoświezynek chcę sie z wami przywitać i podzielić się moimi spostrzeżeniemi i wątpliwościami. Fotografia zajmuje sie od około 4 lat, Kupiłem apart bo potrzebny mi był do pracy. jak sie ma apart to się robi foptki najpierw rodzinie,na imprezach, zaczełem czytać troszke prasy fachowej i chciałem cos więcej focicc niz ciotke wcinająca kotleta albo kolejny zgon wójka JózkaSmile no i cos tam z tego zaczeło wychodzić. Znajomym moje zdjęcia sie podobały na "garnku tez od paru osób dostałem dobre komenty.hdzie podrodze natrafiłem na artek o stokach, mówie sobie że czemu nie? skoro można jescze na tym zarobić
wrzuciłem pare fotek tu i tam i zoż za rozczarowanie.nikt ich nie chce, oni mi odrzucają a ja poprawiam na to co mi zwracają uwagę i znowu do nich aż je zaakceptują. może i nie zarobie na stoku ani centa ale napewno się czegoś naumięSmile Najbardziej drażni mnie Fotolia niby bardzo łatwy stok a zaakceptowali mi jedna prace, a na dreamsteamie który ponoc jest bardziej wymagający zaakceptoaali mi to co odrzucili na fotoli.czy was to na poczatku nie irytowało?? a z dreamsteamem mam jeszzce inny problem odrzucaja mi bo mam słabo wypełnione pole descryption.jest to troszke drażniącę.ale może się dzięki temu lepiej jęcyka naumiemSmile
pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Moje luźne przymyślenia - przez teo73 - 2008-02-28, 23:14:48
RE: Moje luźne przymyślenia - przez tsz01 - 2008-02-29, 00:59:47
RE: Moje luźne przymyślenia - przez Zolthar - 2008-04-14, 21:02:07
RE: Moje luźne przymyślenia - przez robgr85 - 2008-04-15, 01:34:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości