Microstock się kończy? Proszę o info ... rachwal
#1
Witam wszystkich.
Na początku zaznaczę, że chciałem wysłać prywatną wiadomość do użytkownika RACHWAL Niestety, nie jesteśmy ziomkami/kumplami i nie mogę wysłać do niego wiadomości. Ale z racji, że już napisałem wiadomość i nie mogłem jej wysłać, to wklejam ją do ogólnej wiadomości. Może osoba, do której chciałem napisać będzie łaskawa i napisze mi kilka słów odnośnie do tego tematu albo może ktoś inny myśli podobnie i będzie mógł mi udzielić kilku informacji. 
Z góry dziękuje za zainteresowanie!


"Hej

Wiele razy widziałem, że piszesz na FORUM że microstock się kończy. Hmmm ja właśnie teraz chciałbym zacząć fotografie stockową i trochę twoje opinie mnie odstraszają. 
Możesz powiedzieć czemu tak myślisz i czy w ogóle warto zaczynać z fotografią stockową? 

Z tego, co rozumiem to microstock to taki stock zdjęć, który sprzedaje zdjęcia w bardzo niskich cenach. Od 0,20 - 10 dolców. I jeżeli dobrze rozumiem, to według Ciebie się kończą? Czy oznacza to, że lepiej lokować swoje zdjęcia w stockach które są droższe?

Czy może chodziło ci, że stocki zdjęć będą przynosić coraz mniej kasy itp.?

Może te pytania wydadzą się Tobie jak dość śmieszne, ale jeżeli powiedziałbyś kilka słów, o tym temacie to byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam"
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Microstock się kończy? Proszę o info ... rachwal - przez SnamMac - 2015-03-02, 04:08:41

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości