Tutaj ulżyj sobie po zmianie wyglądu forum
#11
Do tego paseczka z użytkownikiem to sie przyzwyczaiłem i nawet teraz mi go trochę brakuje. Obszar reklam był wkurzający, bo jak oglądałem na 13 calowym laptopie to praktycznie zajmowało to całą wysokość ekranu.

Co do kasowania postów... troche Rafała rozumiem, bo sam moderowałem kiedys spore forum foto-modowe i wiem jak to wygląda od drugiej strony.
Na forum są wątki merytoryczne i towarzyskie Smile Mysle, ze w tych towarzyskich można sobie darować moderację - tam mało kto wraca do starszych wpisów i szuka informacji.
Szkoda tylko, ze my sami - userzy, ciekawszych dyskusji nie prowadzimy w odpowiednich wątkach, tylko właśnie w tych towarzyskich, jak ściana płaczu, czy wątki typu "pochwal sie".
O takim elemencie "kultury internetowej" jak bezsensowne cytowanie całych postów z załaczonymi obrazkami włacznie nie wspomnę.

Miłego i obfitującego w Dl dnia wszystkim życzę
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Tutaj ulżyj sobie po zmianie wyglądu forum - przez fotek - 2014-09-05, 07:43:51
RE: Tutaj ulżyj sobie po zmianie wyglądu forum - przez Taki Szlachcic - 2014-09-08, 20:42:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości