Jak deaktywować / zamknąć konto w iStockphoto?
#20
Ja może powiem inaczej. Należę do autorów, którzy jakby to napisać uważają swoja pracę za coś nie wygórowanego, pracuję na lepszą jakość ale nie tutaj. Nie obruszam się, jak nagle z zarobku $20-$30 za fotkę dostaję $0,28. Jestem na wielu stockach, tych lepszych i gorszych. Ktoś napisał kiedyś, że nie warto być na tych słabszych, bo rozdają zdjęcia za bezcen i przez to tracę kasę na tych większych. Moim zdaniem w obecnych czasach, gdzie więksi gracze i tak rozdają zdjęcia na prawo i lewo w agencjach partnerskich, gdzie do nas grosze spływają nie warto rezygnować z mniejszych. Niestety takie czasy przyszły dla nas stockerów. Ale wracając do sytuacji z IStockiem. Wszyscy się wkur.... patrząc na to co oni robią. Tutaj nie chodzi nawet o kasę ale o stabilność, którą iStockphoto dawano temu utracił. Jednak ja wychodzę z jednego założenia. Dopóki ten bank zdjęć przynosi co miesiąc dochód, który przelewam na konto to nie rezygnuje z niego.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak deaktywować / zamknąć konto w iStockphoto? - przez SHaiith - 2014-01-18, 03:21:27

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jak zamknąć konto na iStockphoto? e-pyton 3 7 443 2010-07-16, 00:31:19
Ostatni post: Alicja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości