Szybkość wgrywania zdjęć poprzez stronę a FTP
#11
Jestem zmuszony znowu pociągnąć temat uploadu zdjęć przez FTP'a. Wychodzi na to, że problemy są po mojej stronie tylko nie mogę ich dokładnie zlokalizować Icon_mad

Gdy wysyłam pliki poprzez stronę www wszystko idzie na max możliwości moich czy to danego stocka a gdy wysyłam FireFTP (nakładka Mozilli) to mój upload jest ograniczany jak nożem odciął do 150-160kb/sec i to na wszystkich stockach.
Mam modem router Thomson 870 z WiFi do tego internet z UPC 100MB download i 8MB upload. Do kompa stacjonarnego podłączony jestem kablem, dziś wysyłałem na próbę zdjęcia z drugiego kompa (laptopa) po Wifi i transfer szedł na maxa więc podłączyłem się kablem na sztywno i też transfer na maxa. Na obu komputerach ten sam system Win7 ten sam program FireFTP i ten sam antywirus Kaspersky. Oba kompy łączą się z tym samym routerem a na laptopie mam transfer 5x szybszy niż na kompie stacjonarnym. Takie cuda Icon_sad

Znacie może jakiś darmowy serwer ftp na który mógłbym wrzucić na pliki aby wypróbować inny program ftp.
Jakiego ftp'a serwera i program polecacie?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Szybkość wgrywania zdjęć poprzez stronę a FTP - przez Nightman - 2013-09-15, 15:38:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości