Jak prawidłowo podświetliś stół bezcieniowy?
#69
To tak trochę jak z twoimi samochodzikami które też są chronione prawem a jakimś cudem przyjęli ci na stokach.
Ja się będę bronił tym ze mój kubek jest mocno przetworzony cyfrowo, gdzieś czytałem jak przetworzysz 30% zdjęcia, sprawa praw jest już nie jest taka prosta no i kubek zawsze może być podobny do innego. Smile
Inną kwestią jest że tak naprawdę sporo rzeczy jest przez kogoś wyprodukowane zaprojektowane i rozpoznawalne i nie tylko produkty appla, normalnie stoki powinno się zamknąć ewentualnie tylko kwiatki i trawa tam powinna być Smile.
No i chyba to stok głównie odpowiada za sprawy prawne..powinni nie przyjąć takiego kubka??

Myślę że nawet twój producent będzie miał ciężko żeby udowodnić "ze wymyślił kubek"
...W jakimś kraju Ameryki Południowej Apple zrobiło raban o nazwę Iphone i oczywiście kupa kasy sądy i skończyło się na tym że ma zakaz używania owej nazwy gdyż wiele lat wcześniej pewna firma zastrzegła nazwę.

Zresztą kubek znalazłem w szafie i za Chiny Ludowe nie wiem kto go wyprodukował ..Pewnie jakiś chińczyk....Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak prawidłowo podświetliś stół bezcieniowy? - przez kreatorex - 2013-04-11, 11:29:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości