Wybór właściwego wyposażenia do fotografii przedmiotów i portretów
#4
dzięki za podpowiedzi i upewnienie mnie w wyborze Smile

zamiast 2 parasolek na początek wezmę 1 parasolkę i 1 soft.
3 statyw - tak, do blendy.
polecili mi ten: Statyw stalowy 280cm trzpień 16mm profesjonalny
czy mogę rozumieć że na to mogę już bezpośrednio zamocować wybraną lampę czy też potrzeba uchwytów? (jeśli to głupie pytanie, wybaczcieSmile
czy fakt że producentem jest powerlux sprawia że statyw pasuje tylko do powerluxow? czyli jak dokupię kiedyś inne lampy lub pożyczę to już nie będzie pasować?

już po napisaniu wczorajszego tematu poczytałam jeszcze trochę i zaczęłam się wahać czy brać dwie 400setki (równe światło do przedmiotów?) czy może lepiej 400 i 300. Albo 300 i 500. Ewentualnie 1x 400tke i do tego reporterską speedlite 580 (muszę tylko upewnić się jak pracuje z 7ką canonem) Tym bardziej że liczę że w plener wyjdęSmile jak opanuję działanie wszystkiego.

Pomyślałam ze na początek może niekoniecznie brać 2 te same lampy tylko popracować na rożnych z różnymi lecz dobrymi mam nadzieje efektami. I z czasem dokupować nowe. A nowa reporterska mi się przyda zawsze - sporo reportaży miejskich robię.

Jeśli wchodziliście na załączone przeze mnie linki to liczę że działały tak jak mnie jeszcze wczoraj. Dziś widzę że funsport zmienił stronę i linki już nie pasują Smile)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Wybór właściwego wyposażenia do fotografii przedmiotów i portretów - przez majka - 2011-10-18, 11:30:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości