Podręcznik szkoleniowy fotografa komercyjnego a inspektorzy na iStocku przeszkoleni?
#1
Mam pytanie czy inspektorzy nie wiedzą o tym podręczniku szkoleniowym który znajduję się na Istocku dla fotografów? bo jak zauważyłam przyjmują mnóstwo zdjęć niezgodnych z opisem podręcznika szkoleniowego tj. piszą, że:

większość nowoczesnych zabawek, wiele markowych zegarków, markowe komputery i inne licencjonowane produkty nie przyjmują.
Wpisuje pod słowem kluczowym laptop, komórka i jest bardzo dużo zdjęć tej tematyki więc nie rozumiem dalej piszą w podręczniku też o architekturze, budynkach handlowych i też jest mnóstwo tych zdjęć czy za to odpowiada Inspektor gdyby ktoś się do mnie przeczepił, że zrobiłam zdjęcie architekturze bez zezwolenia np. w miejscach publicznych, centra handlowe, podziemne parkingi, biurowce itd. Miałam nie raz taką sytuację z ochroniarzami, że nie mogę robić zdjęć bez zezwolenia w takich miejscach i wykorzystywać tych zdjęć potem sprawdzałam na Istocku np. Złote Tarasy w Warszawie jest sporo tych zdjęć na Istocku jak to jest czy Inspektor może o tak sobie do woli przyjmować zdjęcia byle nie było znaku towarowego?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Podręcznik szkoleniowy fotografa komercyjnego a inspektorzy na iStocku przeszkoleni? - przez agamalinowska - 2010-04-06, 15:35:03

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Icon_cool Prawa autorskie przedmiotów - inspektorzy patrzą przez lupę pershing 78 39 971 2011-08-03, 11:44:24
Ostatni post: ambrozinio
  Jak przesłać zdjęcia do aplikacji fotografa iStockphoto? bludniks 2 3 804 2009-03-12, 12:57:59
Ostatni post: bludniks
  iStockphoto - opis zdjęć do aplikacji fotografa kaczor58 11 8 278 2009-02-05, 09:34:36
Ostatni post: kaczor58
  Jakie są korzyści z awansu fotografa na kolejny poziom? el-aqua 18 9 948 2008-12-20, 13:06:14
Ostatni post: Evva

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości