Szukam fajnego apartamentu na sesje zdjęciowe
#8
no to że daleko i pieska pogoda to wiem. Dla tego oferte współpracy kierowałem do stockerów z okolic warszawy. róznie bywa. czasem ktoś pracuje w fajnym biurze , na basenie, klubie fitness czy w innym ciekawym fotograficznie miejscu do którego jako "obcy" nie masz szans sie dostac na fotografowanie. Wiec warto popytać tu i tam. dlatego też pytam na forum i jestem otwarty na propozycje. Może któś już obfocił swój office i np chciałby wymiennie skorzystać ze studia. chetnie na taką lokacyjną wymianę pojdę. możliwości jest wiele i wszystko przy zaangażowaniu zainteresowanych osób da sie dogadać.

co do ślubniaków to obecnie panuje moda na plener wiec z miejscówek rzadko korzystają, sam wielu przyjezdnym ślubniakom pomagam w logistyce i plenerkach wiec wiem że raczej dojścia w wawie do fajnych miejsc niestety nie mają.

Możę ktoś próbował załatwić zgode na sesję a Arkadach Kubickiego pod zamkiem królewskim? podzielcie sie doświadczeniem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Szukam fajnego apartamentu na sesje zdjęciowe - przez canion - 2009-11-07, 15:09:02

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podróże małe i duże - szukam kompana :) Edge 11 6 817 2017-03-27, 22:17:13
Ostatni post: dolcevita
  Trójmiasto - wspólne sesje stockowe fotek 177 59 216 2012-06-04, 12:13:05
Ostatni post: fotek
  Wynajem apartamentu pod sesję stockową fkedar 6 7 170 2011-04-23, 00:11:06
Ostatni post: fkedar
  Pomysły na sesje Rigore 6 7 925 2007-11-29, 15:00:28
Ostatni post: Rigore

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości