PixMac - Handelek niekoniecznie swoimi zdjęciami
#1
Witajcie!
Jest to mój pierwszy post na tym portalu, do tej pory ograniczałem się tylko do czytania. Dziś przyszła pora na mój debiut piśmienniczy Smile
Przeglądając swoje sprzedaże na Fotolii dostrzegłem, że jedna z nich pochodzi z Pixmac s.r.o. (nigdy nie rejestrowałem się u nich). Odszukałem ich w necie i znalazłem swoje folio z Fotolii na ich stronie. Trochę mnie to zdziwiło ale skoro dostałem za sprzedaż kredyty to nie ma problemu. Jednak po dokładniejszym przejrzeniu swojego folia na Pixmac widzę, że część moich zdjęć ma tylko opisy ale nie wyświetla się. Co gorsza mam na Pixmac nie swoje zdjęcia firmowane moją ksywką i tu rodzi się pytanie co jak sprzeda się takie zdjęcie a ja zostanę posądzony o kradzież!!! Drugie pytanie ile moich (Waszych) zdjęć sprzedaje się pod innymi nickami na tym portalu???
Chciałbym teraz abyście sprawdzili swoje folio na Pixmac i napisali czy u Was też są takie przekłamania.
Już widzę oczami wyobraźni jaki ścisk i tłok robi się na portalu Pixmac, chyba powinni mi zapłacić za reklamę Icon_lol
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
PixMac - Handelek niekoniecznie swoimi zdjęciami - przez Nightman - 2009-10-16, 11:00:58

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości