Dziwne ruchy - odrzucanie starych zdjęć
#2
Mi nic takiego nie przyszło, widocznie mi nic przez przypadek nie zaakceptowali póki co Icon_wink albo jeszcze tak stare nie są Icon_razz

Tylko przy wrzucaniu ostatnio bardzo dużo plików mi odrzucają za podobieństwa do tych co już mam, co mnie lekko zraża. Tak samo jak to, że ostatnio napracowałem się 2 dni nad około 90 grafikami i na 7 innych stokców mi je przyjęli wszystkie bez wybrzydzania. A na Dreamstime wszystkie 90 odrzucili i kazali kolaże zrobić, to zrobiłem z 4 szt. w jednym pliku, to dalej było za mało, potem z 8 szt. w jednym pliku i znów za mało, dopiero jak wpakowałem 16 grafik w jeden plik to przyjęli, ale je usunąłem, bo już mi się to nie opłacało, skoro na innych stockach sprzedają się pojedynczo, a tu za podobną cenę, ktoś ma sobie od razu 16 zgarnąć. Trochę ich rozumiem, bo to było związane z państwami, więc niby podobieństwo jest, ale każda miała inne kształty, kolory, cienie i dotyczyła w sumie innego państwa. Icon_wink
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Dziwne ruchy - odrzucanie starych zdjęć - przez maccio - 2015-08-10, 11:28:10
RE: Dziwne ruchy - odrzucanie starych zdjęć. - przez RedMoon - 2015-08-10, 12:56:50

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dziwne DL na Dreamstime Gregi 10 8 743 2008-10-15, 23:39:37
Ostatni post: Gregi

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości