[sokolik] Wszystko, co chciałbym wiedzieć o swoich zdjęciach ale bałem się zapytać
#9
(2014-04-15, 08:08:14)SHaiith napisał(a): Może to brutalna prawda, ale chyba lepsze to niż złudne nadzieje.

Z tym z kolei ja się zgadzam w 100%. Dodatkowo - po co mam się uczyć na własnych błędach skoro mogę na Waszych? Icon_wink A swoich jeszcze sam z pewnością napopełniam...

Zamierzam iść metodą małych kroków, na chwilę obecną sukcesem będzie przyjęcie choć ze dwóch zdjęć przez Fotolię i Dreamstime (na razie tylko tam mam konta). Wysłałem do akceptacji wszystkiego całe 8 sztuk (tu znowu podkreślam, że to, co na Flickrze, nie jest dokładnie tym, z czym pcham się na stocki), teraz grzecznie oczekuję w kolejce. Jestem realistą, nawet odrzucenie 100% nie będzie niczym nieoczekiwanym ani też powodem do załamywania rąk.

Co jakiś czas podkarmię ten wątek swoimi "produkcjami" i będę nadal chętnie wysłuchiwał uwag. Przy okazji pytanie: czy zdjęcia można wysyłać na forum bezpośrednio? Bo widzę przycisk "dodaj załącznik". Czy też wieszanie zdjęć na zewnątrz i zamieszczanie linków jest wymogiem?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [sokolik] Wszystko, co chciałbym wiedzieć o swoich zdjęciach ale bałem się zapytać - przez sokolik - 2014-04-15, 10:04:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości