StockUploader - alternatywa dla ProStockMaster
#6
Na próbę zaistalowałem ustrojstwo wg mnie takie sobie i fajne i niefajne...
Chyba najlepszą opcją jest zbiorcze wysyłanie zdjęć do kilku stoków o ile dobrze się opisze połączenia tzn nazwa hosta login itd...( nie mozna kasować http://tylko wklejać adres po) dobrą chwilę zajęło mi "wykumanie" dlaczego połączenie nie działa...Zrobiłem testowe połączenie do deposit i drima i okazuje się że niby wszystko działa ale pliki do deposit trafiają po baaardzo długim czasie tak jakby przez coś przechodziły trochę to dziwne a wysłałem dosłownie 3 pliki więc o dużej ilości danych nie mam mowy normalnie u mnie zajmuje to kilka minut...
W porównaniu do prostockmastera ten program ma wadę tzn w tym panelu do opisywania zdjęć chyba nie ma takiej funkcji jak sugestie słów co bardzo mi się podobało a właściwie to jest aplikacja odsyła na zewnętrzną stronę gdzie są pobierane keywordsy ze zdjęć z szuttera, taka trochę proteza..potencjał jest tylko wymaga jeszcze dopracowania co na pewno się wydarzy..

z tym ftp to chyba jednak prawda
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: StockUploader - alternatywa dla ProStockMaster - przez kreatorex - 2013-10-22, 21:24:25

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alternatywa dla Adobe Ilustrator januszt25 16 11 725 2015-11-10, 14:19:31
Ostatni post: kreatorex
  Gimp - niezła alternatywa dla "wiodącej marki" sergiej 31 26 049 2013-12-15, 17:17:24
Ostatni post: monoimposm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości