[sailorpl] fotki do oceny-bo ręce opadają(odrzuty na Fotolii)
#5
jak dla mnie 1 i 3 jeśłi chodzi o tematykęwcale nie są na straconej pozycji. mieszczą sie w szeroko pojmowanym temacie fotografii stockowej.

Co do jakości. no tu niestety pod górkę. Niestety z aparatem który masz nie powalczysz. sprzedać i kupić jakięs tanie/ używane/ lustro. myśłe że w okolicach 1000 zł można coś sensownego na allegro wyrwać. szukaj też na forum canon lub nikona, tam jest dział giełda , gdzie pojawia sie często niezajechany sprzęt w uczciwej cenie. podstawowy zestaw lustro+kit zjada tego pasikonika fz7 na śniadanie. szkoda poprostu Twojej pracy nad zdjęciami gdy w efekcie bedą odrzucane za niewystarcząjąco jakość techniczną. a to bywa zniechęcające.

i jeszcze jedno. kupujący wybierają widzać tylko miniaturki. jeśłi raz/drugi wciśniesz im zdjęcie z tego fz7 i zobaczą że w pełnej rozdziałce jest nędza jakościowa to zaczną Twoje pf omijać szerokim łukiem. Należy dbać o jakość zdjęć w pf. Pamiętaj - celem jest sprzedaż, a nie sam fakt typu, ufff, udało sie, upchnąłem zdjęcie do bazy.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: [sailorpl] fotki do oceny-bo ręce opadają(odrzuty na Fotolii) - przez canion - 2009-08-27, 08:22:54

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [nomax] Fotki do oceny nomax 4 4 688 2013-04-04, 14:55:48
Ostatni post: nomax
  [audiija] Czy moje fotki nadają się do sprzedaży? audiija 6 7 123 2012-07-24, 11:54:13
Ostatni post: audiija
  [l77] Dwa odrzuty z iStocka l77 8 7 434 2010-09-27, 13:55:43
Ostatni post: amz

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości