Jak pozyskiwać rekwizyty, obiekty do fotografii?
#7
no ta ja się wyłamię
większość rzeczy kupuje specjalnie pod zdjęcia, na razie nie ma tego zbyt wiele, ale np. kupowałem specjalnie komplety szklanek z których np. tylko 2 sztuki idą do użytku codziennego, sztućce, jakieś słoiki itp... wszystko co mi wpadnie w oko w jakimś hipermarkecie i nie kosztuje zbyt wiele, trafiają się takie okazje, warto nie kupować na ostatnią chwilę wtedy kiedy ma się ciśnienie bo coś jest potrzebne, ale gromadzić pierdółki na spokojnie po dobrych cenach, zawsze kiedyś się przydadzą. Ostatnio specjalnie pod sesję kupiłem kompletny strój św. mikołaja - bo te z wypożyczalni były tragiczne. Fotki już porobione strój schowany, pewnie wykorzystam go znów za rok - a ile frajdy z pajacowania przed dzieckiem w tym stroju - Ha, bezcenne Icon_biggrin
też kupiłem stetoskop ale jeszcze nie miał szans na zapozowanie - pomysły na niego mam ale nie mam czasu, nawet kupując ostatnio laptopa poza danymi technicznymi (które oczywiście były priorytetem) patrzyłem też na design - tak aby był jak najbardziej klasyczny.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Jak pozyskiwać rekwizyty, obiekty do fotografii? - przez Tomek De - 2008-11-26, 14:38:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości