Przywitaj się na forum!
Z innej beczki gdzie wy robicie takie zajebiaszcze awatary, sam bym sobie zrobił Smile
Odpowiedz
Ty masz fajny awatar, pachy widać i to w sumie najważniejszeIcon_cheesygrinIcon_cheesygrin
Odpowiedz
zaraz mnie wyleją z pracy za głośne śmianie do kompa Icon_eek
Odpowiedz
Icon_eek 
(2014-11-26, 14:49:23)alga38 napisał(a): zaraz mnie wyleją z pracy za głośne śmianie do kompa Icon_eek

gadasz z komputerem ? 
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2014-11-26, 14:44:28)fotoaloja napisał(a): Ty masz fajny awatar, pachy widać i to w sumie najważniejszeIcon_cheesygrinIcon_cheesygrin

hehe, pachy pachami, ale sutki zakryłem, chyba nie do końca zgodne Smile

A swoją drogą twój awatar skojarzył mi się z księdzem w sutannie z koloratką Smile
Odpowiedz
(2014-11-26, 14:49:23)alga38 napisał(a): zaraz mnie wyleją z pracy za głośne śmianie do kompa Icon_eek

no i wreszcie byś przeszła na full time Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-11-26, 17:20:57)Wuja napisał(a): no i wreszcie byś przeszła na full time Icon_cheesygrin

JA to sie Alince dziwie, ze się trzyma korpo... z takimi wynikami dawno bym to rzucił Smile
Odpowiedz
(2014-11-26, 15:34:19)SHaiith napisał(a): A swoją drogą twój awatar skojarzył mi się z księdzem w sutannie z koloratką Smile
no tak miało być, z kobiety ,wyzwolonej, przeistoczyłam się we Frau Herto-Hogatę....
że też wszystko trzeba Wam tak dosłownie tłumaczyć, zero wyobraźni i kreatywnościIcon_wink
Odpowiedz
(2014-11-26, 20:10:27)fotoaloja napisał(a): zero wyobraźni i kreatywnościIcon_wink

nie no a Grzesiu? Ile trzeba mieć wyobraźni i kreatywności aby wymyślać tyle powodów do marudzenia i narzekania! Icon_cheesygrin
Odpowiedz
a no to faktSmile, zwracam honor GrzesiowiSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości