Przywitaj się na forum!
(2014-11-26, 11:20:50)alga38 napisał(a): po prostu cycki ma na brzuchu i się nie załapały do zdjęcia

W sumie wg. praw fizyki jak awatar jest w pozycji stojącej to mogły pójść w okolice pępka i faktycznie są to pachy, ale jeżeli awatar jest w pozycji leżącej na plecach to rozjazd mógł pójść na boki, więc nie pachy. tak analizując z punktu widzenia praw ciążenia i grawitacji Smile
Odpowiedz
(2014-11-26, 12:02:47)SHaiith napisał(a): ale jeżeli awatar jest w pozycji leżącej na plecach to rozjazd mógł pójść na boki, więc nie pachy. tak analizując z punktu widzenia praw ciążenia i grawitacji Smile

Tez nie do końca, bo jeżeli cycki są sztuczne to będą sterczały nawet w pozycji leżącej(sprawdzone w praktyce) Smile
Odpowiedz
Ja też sprawdziłem... mam naturalne i czy leże czy stoje jest tak samo Icon_cheesygrin
Odpowiedz
ihihehe, ale macie temat, udał mi się awatarekIcon_cheesygrin


(chyba się w końcu ubiorę, bo tak mi nagle łyso latać na golasaIcon_wink)
Odpowiedz
To kiedy cykamy jakąś sesję? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-11-26, 12:17:35)ambrozinio napisał(a): Ja też sprawdziłem... mam naturalne i czy leże czy stoje jest tak samo Icon_cheesygrin

czyli akurat w Twoim przypadku masz sutki za wysoko oraz zeszły się za blisko
 i w dodatku mundur dziurawyIcon_cheesygrin
Odpowiedz
Nie odbiegaj od tematu Icon_cheesygrin To kiedy sesja? Icon_cheesygrin Ja jestem pilotem i .. tak mam jak mam Smile
Odpowiedz
(2014-11-26, 12:22:02)ambrozinio napisał(a): Nie odbiegaj od tematu Icon_cheesygrin  To kiedy sesja? Icon_cheesygrin Ja jestem pilotem i .. tak mam jak mam Smile

To Ty zmieniasz przewrotnie temat z poważnych spraw na jakieś sesje gołych awatarów;D
Odpowiedz
w sumie, jeśli to pachy, a sutki się nie załapały na zdjęcie to tylko gratulować partnerowi Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
no dobra
wydało się (łapserdaki i bałamuty jedne) co wam po głowach chodzi
a teraz
koniec tego dobrego
do roboty robić foty!
ale to biegusiem!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości