Przywitaj się na forum!
Cześć! Cześć!

Chcę powitać wszystkich Forumowiczów!
Na imię mam Robert. Pierwsze fotograficzne stąpnięcia wykonałem w czasach analogowych (Smiena 8M Icon_wink ). Obecnie ocieram się trochę o fotografię produktową. Chcę dopiero rozpocząć przygodę z stockami (Wiem,wiem, już doczytałem, że o kilka lat za późno, Icon_wink że pociąg już odjechał... , ale może jeszcze się załapię na jakąś drezynę Icon_wink ). Tak więc siłą rzeczy, pewnie na początku będę więcej korzystał z Waszych doświadczeń, niż dzielił się swoimi. Icon_wink

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Cześć i powodzenia życzę Smile
Odpowiedz
Powitać Smile

Na imię mam Marcin. Jestem z Lublina (pozycję "miasto" przy rejestracji potraktowałem poważnie Smile ). 11 listopada 2015 roku minie 20 lat odkąd po raz pierwszy nacisnąłem spust migawki. I od tego czasu rozwijam się/drepczę w miejscu.* Natomiast jeśli chodzi o stocki - zielonym. Nawet bardzo zielonym. Co tylko dopinguje mnie, aby spróbować...
To chyba tyle. Aha, pod nickiem Sokolik (Wędrowny) funkcjonuję w necie już kilkanaście lat, moja anonimowość jest złudna. Smile

Ciąg dalszy w działach i wątkach do tego przeznaczonych...
_________________________________________
* skreśliłbym niepotrzebne, ale nie wiem co...
Odpowiedz
Cześć, życzę powodzenia na stokach Smile
Odpowiedz
Witam, również trzymam za Was kciuki i życzę dużej sprzedaży....z fotografią jest trochę jak z piosenką...jedne pamięta się latami, o innych szybko zapomina....stale jednak jest zapotrzebowanie na coś nowego....i to jest dla nas wszystkich dobra wiadomość Icon_wink
Odpowiedz
Wybaczcie, ale nie wiem gdzie zadać to pytanie, a mianowicie jak można się skontaktować z administratorem - rachwałem? Ma wyłączone pw :-(
Odpowiedz
Elou,
Do tej pory po drugiej stronie barykadySmile Podejrzewam, że ściągnąłem tysiące waszych zdjęć z Shutterstocka, mniej z Thinkstocka. Jednak stara miłość nie rdzewieje, po 10 latach wracam do focenia. Witam i życzę aby Arcurs siorbał paproszki z waszych migawekIcon_wink
Odpowiedz
Witaj....i nie poddawaj się,kupuj dalej nasze zdjęcia Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Witaj.
Arcurs to leszcz nie dorasta nam do piet on tylko laptopy krawaty i ładne buzie potrafi fotografować..Icon_wink

Hej
Odpowiedz
(2014-04-21, 12:24:17)fotorince napisał(a): Witaj....i nie poddawaj się,kupuj dalej nasze zdjęcia Icon_cheesygrin

Nie ma obawy, pon-pt łącze aż huczySmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości