Przywitaj się na forum!
Dzięki Smile A co oznaczają EL-ki ??
Odpowiedz
heh to nie jest chyba temat do zadawania takich pytań. EL to licencja rozszerzona. Na Shutterstocku płatna 28$.
Odpowiedz
Witam, od jakiegoś już czasu podczytuję Wasze forum, by dowiedzeć się tego i owego o stockach i wszystkim z tym związanym. Na kilka pytań już znalazłam odpowiedzi, ale na wiele innych jeszcze nie....czuję się trochę jak dziecko we mgle...Od kilku lat fotografuję bardzo amatorsko i zapełniam twarde dyski fotkami, wpadłam na pomysł, aby może tak zrobić z nich użytek i zarobić na nich małe co nieco, a przynajmiej spróbować Icon_wink Od stycznia powolutku buduję swoje portfolio na fotolii...w planach (ambitnych) inne stocki...jak już 'rozdmucham' trochę tą mgłę Icon_wink
Odpowiedz
powodzenia i ..... wytrwałości w tych trudnych czasach
Odpowiedz
'alga38' - Dzięki...odkąd pamiętam, a zapewniam, że mam co, 'czasy' nigdy nie były lekkie, i chyba nigdy nie będą :-(
Odpowiedz
powodzenia również ode mnieSmile
Odpowiedz
I ode mnie Smile
Pokaż portfolio Smile

Ella = Elżbieta = EL Smile Może dobrze wróżyć Icon_cheesygrin
Odpowiedz
fotoaloja- wielkie dzięki Smile
ambrozinio - i Tobie dziękuję Smile
he, he....obyś był dobrym wróżbitą...pięknie by było Smile

Pokazać portfolio?...no tak...normalka...a wiesz, że mnie trema zżera....to tak jakby wyjść na scenę i zaśpiewać np. w Mam Talent przed ekspertami....kolana mam mientkie....słowo :-P
No dobra, oto moje malutkie jeszcze portfolio.... w końcu każdy od czegoś zaczynał, a sami piszecie, że początki są trudne, ale jak już się rozkręcę, to może coś z tego będzie: http://pl.fotolia.com/p/204541445
Odpowiedz
no całkiem nieźle jak na początek. Widać,że podstawowa technika opanowana. Teraz tylko zakasać rękawy i szlifować warsztat Smile
Odpowiedz
jak na początek to moim zdaniem jest nieźle
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości