Przywitaj się na forum!
W fotografii tak jak w filozofii zazwyczaj zaczyna się od Nietzschego (czytaj Niczego) ...
Odpowiedz
(2013-10-29, 12:25:00)ambrozinio napisał(a): Pamiętajcie co pisała koleżanka.. czytała książkę z filozofii.. nie wdawajcie się w gadkę Icon_cheesygrin

Bez obaw, nie czytałam jej z własnej woli.. Smile

canion1 a ja bym chyba wolała spytać tych, którzy zorganizowali, czy faktycznie tak im to pomogło Icon_cheesygrin

yanuz tak myślisz? hmm
Odpowiedz
(2013-10-29, 12:55:43)hannahbluee napisał(a): canion1 a ja bym chyba wolała spytać tych, którzy zorganizowali, czy faktycznie tak im to pomogło Icon_cheesygrin

o widzisz! kolejny plus. bedziesz mogła zadać pytania jakich na forum zadawać nie wypada.
Odpowiedz
hmm hmm hmm
hmm hmm
hmm
?

I tak wymarły Dinozaury!
Odpowiedz
(2013-10-29, 12:39:33)canion1 napisał(a): pewnie sporo sie dowiesz również o sprzęcie niezbędnym w takich sytuacjach oraz dlaczego FF jest tym czego potrzebujesz.

Buhahhahahha jakbym siebie słyszałIcon_cheesygrin
Odpowiedz
Witam ...jestem nowicjuszką na forum,
jestem typowym pstrykaczem z amatorskim sprzętem,od sierpnia usiłuje coś zarobić na Shutterstock .
Tu będę zaglądać w ciężkich chwilach po dobra radę..Pozdrawiam wszystkichIcon_wink
Odpowiedz
(2013-12-09, 21:43:04)oxygenka napisał(a): Witam ...jestem nowicjuszką na forum,
jestem typowym pstrykaczem z amatorskim sprzętem,od sierpnia usiłuje coś zarobić na Shutterstock .
Tu będę zaglądać w ciężkich chwilach po dobra radę..Pozdrawiam wszystkichIcon_wink

Witaj.
Odpowiedz
wiataj. ale pociąg odjechał jakies 2 lata temu.
Odpowiedz
(2013-12-10, 14:09:51)canion1 napisał(a): wiataj. ale pociąg odjechał jakies 2 lata temu.

Witaj. peron się zapełnia. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
a kolejka do kasy coraz dłuższa Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości