Przywitaj się na forum!
WitajcieSmile

Mam na imię Grzegorz i jestem kolejnym -hmm,nie,fotograf to za duże słowo-posiadaczem aparatu fotograficznego próbującym swoich sił w fotografii komercyjnej(chyba to dobre określenie fotografii stockowej). Problem w tym,że nie za bardzo wiem o co w tym chodzi,no i dlatego tu się znalazłem.Być może kiedyś sam będę mógł komuś początkującemu co nieco podpowiedzieć.
Wspomnianym "posiadaczem aparatu fotograficznego" jestem od czterech lat,początki były bardzo nieudolne tym bardziej,że nie korzystałem z manualnych ustawień aparatu,a wtedy był to kodak Z 812 IS.Pstrykałem tematycznie,spodobało mi się zwłaszcza makro z wykorzystaniem tulejki i soczewki(odwróconego heliosa też założyłem),dlatego jak przesiadłem się na EOS-a 400D trzeba było odrobić zaległe lekcje.Obecnie jestem na maltretowania swojej osoby jakością wykonanych przez siebie zdjęć-czemu nie widzę kolorów,czy to jest odpowiednio ostre,a czemu po maksymalnym powiększeniu jest szum-przecież natsawy były ok.Może szukam dziury w całym,albo nie widzę diabła tego,co siedzi w szczegółach...Uch,ale się rozpisałem...Cóż teraz pozostaje mi przeglądnąć forum i zadawać pytania...i zdobywać wiedzę. Pozdrawiam wszystkich,szczególnie tych,którzy dotarli do końca postuSmileSmileSmile
Odpowiedz
Cześć Smile
Odpowiedz
(2013-10-14, 21:47:01)maver7 napisał(a): Pozdrawiam wszystkich,szczególnie tych,którzy dotarli do końca postuSmileSmileSmile

Pozdrawiamy także Smile
Chciałbym Ci profilaktycznie zwrócić uwagę, ze to nie jest forum początkujących fotografów, tylko forum stockersów (także początkujących). Pytania o podstawy fotografii nie będą mile widziane
Odpowiedz
Witaj ...
Jedna koleżanka zadawała dużo dziwnych pytań i zaginęła w otchłani...Icon_wink.
Ogólnie tu się chwali ile dzisiaj wyciągnąłeś kasy ze zdjęć...Smile Jakość niekoniecznie jest istotna, choć czasami się przydaje...Icon_wink

Pozdro
Odpowiedz
ja to bym wolał żeby chwalili sie jakością . bo kasa jak jest jakość / rozumiana poprzez koncept i wykonanie/ to i tak przyjdzie.
Odpowiedz
Mam nadzieję,że też będę mógł pochwalić się jakością,czegoś się jednak w końcu nauczyłem.
Odpowiedz
Witam wszystkich. Nazywam się Robert na fotolii sprzedaję grafiki wektorowe, grafiką zajmuję się od kwietnia a na fotolii jestem od sierpnia i już czekam na pierwszą wypłatę, myślę że to niezły wynik ; ) Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz
Witam Icon_wink Jeżeli chodzi o mój post w innym temacie, to po prostu spytałem jak teraz z wypłatami, bo dawno nikt nie opisywał przygód z wypłatą, tyle. Icon_wink
Odpowiedz
Witajcie, jestem Aneta Smile
Fotografią pasjonuję się w zasadzie od małego, dlatego postanowiłam że może w końcu przyszedł czas, aby mieć z tego jakieś korzyści materialne... Icon_wink
O stocku myślałam już od dawna, jednak nie mogłam się w temacie odnaleźć. Wczoraj trafiłam na to forum i już się czuję jak wyjadacz Icon_cheesygrin
Fajnie że jest takie miejsce, mam nadzieję że przyjmiecie w szeregi nową kompankę Smile
Odpowiedz
Cześć Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości