Przywitaj się na forum!
sobota cafe fotka? godz.... 18?
Odpowiedz
(2013-09-26, 10:21:39)canion1 napisał(a): sobota cafe fotka? godz.... 18?

A naprawdę trzeba umawiać się w ten sposób?
Jakbyś nie znał mojego numeru telefonu lub nie mógł pogadać "na żywo" na fejsieIcon_razz
Odpowiedz
trzeba, to jeden z niewielu elementów marketingu
Odpowiedz
dokładnie. może inni też chcą pogadać o nielekkiej pracy stockera.
Odpowiedz
(2013-09-26, 11:51:26)fotorince napisał(a): A naprawdę trzeba umawiać się w ten sposób?

Z Tomkiem sie nie umawiaj, bo jeszcze wpadnie mu do głowy, żeby przy okazji jakieś zdjęcia robić Smile
Odpowiedz
Skoro tak to na początek poprosze info gdzie ta cafe fotka,co to ta cafe fotka a najlepiej linkIcon_razz
Może ktoś dołączy? Tomasz stawia,zapewne z okazji przejścia na bilionowy poziom na Shutterstock i FTIcon_cheesygrin
Odpowiedz
ja bym nie chciał, żeby Tomek mi stawiał .... Icon_wink ale co kto lubi Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
dla mnie troszkę to daleko, a tak na marginesie to mi w pleckach strzeliło i jestem uwiązany, ale bawię się nieźle zjadając silne środki przeciwbólowe Icon_wink
Odpowiedz
(2013-09-26, 22:12:30)KAPA napisał(a): a tak na marginesie to mi w pleckach strzeliło i jestem uwiązany, ale bawię się nieźle zjadając silne środki przeciwbólowe Icon_wink

Tą tematykę już przerabiałemIcon_cheesygrin niestety na urlopieIcon_confused...zdrowia życzęIcon_wink
Odpowiedz
cafe fotka > plac grzybowski. Sam plac wieczorami wygląda calkiem fajnie wieć jak ktoś bedzie chcial może strzelić parę fot pry okazji. a że fotorince czasem foci wieczorną Warszawę więc pewnie udzieli cennych rad początkującym. jednym słoem warto. Napiszcie tylko o ktorej godzinie Wam pasuje. nie zapomneć o statywach. chociaż te małe gorille zabrać do kieszeni co by na murku rozstawić
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości