Przywitaj się na forum!
ale jak to gubić? IS sie dawno wykoleił a podrózni usiłują sie przesiąść skacząć na dach przy pełnej szybkości i na ostrym zakręcie. a na dachu już full.
Odpowiedz
Witam wszystkich! Mam na imię Daniel i zaczynam dopiero zabawę ze stockami. Amatorsko uprawiam fotografię i mam nadzieję, że w waszym gronie, będę mógł pokazać, na co mnie stać.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
jeśłi chodzi o zabawę to kiepsko trafileś. tutaj tylko orka po 12 godz na dobę 7 dni w tygodniu.
Odpowiedz
.... inaczej wypadniesz z pociągu Icon_wink
Odpowiedz
Jaka orka dwie godziny roboty na tydzień, co weekend wypłata Icon_wink
Odpowiedz
Dla mnie nadal jest to zabawa Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich.

Jestem Tadeusz. Mieszkam w mieście Łodzi. Mam 30 lat.
Fotografem nie jestem. Na początku tego roku nawet "małpki" nie miałem, ale parę miesięcy temu kupiłem sobie amatorską "luszczankę" i do tego nie mniej amatorski obiektyw - stałkę 50 mm "plastik fantastik" i jakoś to mnie wciągnęło i tak pomyślałem sobie, że skoro już mam taki "sprzęt" to może da się jakoś na tym parę groszy zarobić. I tak zacząłem przygodę ze stockami. Póki co nie narzekam. Nawet pomimo tego, że "microstock się kończy!" Icon_razz Robię coś co mi się podoba i coś tam na tym zarabiam więc jest dobrze. Chyba o to chodzi, no nie?
Odpowiedz
Witaj. Jak robisz to co lubisz i jeszcze coś Ci tam "kapie" do skarbonki, to już jest dobrze Smile
Odpowiedz
Qurka, a ja się nie przywitałem.
Dzień dobry, dobry wieczór.

Chciałem tylko powiedzieć, że moja obecność to wyłącznie wina fotka Icon_cheesygrin obiecał na początek $1000, myslałem że na miesiąć, a to się okazuje że na 10 lat rozłożone w ratach Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-09-15, 17:25:06)GregorK napisał(a): ... a to się okazuje że na 10 lat rozłożone w ratach Icon_cheesygrin

Jak masz pokaźne portfolio, to na będzie na 9 Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości