Przywitaj się na forum!
Icon_wink 
Witam wszystkichIcon_wink
Jako nowa na forum. Przygode z fotografia stockowa dopiero zaczynam, ale juz ie ni moge doczekac.
Pozdrawiam
Odpowiedz
powodzenie na pewno bedzie potrzebne ale to jak wszedzie, wiadomoSmile hlynur,rozumiem , ze juz masz niejedne rozczarowanie za soba, ale caly czas idziesz do przodu tak? Ile juz siedzisz w tej branzy i z jakim powodzeniem?
Odpowiedz
napisz, że nie będziesz za dużo zadawała pytań.....
masz prawwwwwwwo, wszak kobita(chyba) jesteś.

tego nie moge Ci obiecac, w koncu jestem kobietaIcon_twisted
Odpowiedz
anowi 007, pociąg odjechał. Nic z tego nie będzie.
Odpowiedz
(2013-07-31, 13:01:55)canion1 napisał(a): anowi 007, pociąg odjechał. Nic z tego nie będzie.

Zawsze można próbować go dogonić Icon_cheesygrin
Odpowiedz
w tym momencie pogoń nie ma sensu. ilość srodków jakie trzeba by zainwestowć w dogonienie wielokrotnie przewyższy realny zysk.lepiej tę kasę zainwestować w jakiś opłacalny biznes. podopno produkcja wacików ma przyniieśćwkrótce spore profity.
Odpowiedz
Witajcie Smile

I ja zaczynam próbować swoich sił Icon_wink
Fotografię lubiłam zawsze, a od roku myślę przed cyknięciem Icon_wink)
Na razie zbieram wiedzę Icon_wink
Odpowiedz
Cześć drodzy Stockowicze!

I ja dołączam do Was. Rozkminiam na razie temat wrzucając zdjęcia i czekając aż przyjmą lub odrzucą i wyciągam wnioski przed kolejną wrzutą. Poza tym czytam i podglądam tych bardziej zaawansowanych.

Do usłyszenia!!!
Odpowiedz
Fakty dla początkujących:

177 tys zdjęc dodanych w ciągu tygodnia. względem 66 tys. dokładnie rok temu. chyba rekord. a pik uploadów dopiero przed nami. Pociąg już nie tylko odjechał,pociąg zdecydowanie przewyższył dozwoloną prędkość.
Odpowiedz
... a teraz właśnie wchodzimy w zakręt i taki IS Inter City wydaje się gubić przerażonych pasażerów.
Tak poza tym Witaj!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości