Przywitaj się na forum!
Cześć, jestem tu nowy.
Trochę sprzedaję swoją chałturę na stockach, ale ciągle mam sny o potędze, że stocki wystarczą mi na utrzymanie się Icon_wink

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Witaj. Mniej śnić więcej pracować i się spełni Icon_wink
oczywiście jak zdąży przed skończeniem stocków....
Odpowiedz
(2013-06-03, 13:49:22)kreatorex napisał(a): Tak ale myśli się o kliencie i w ogóle fotografia stokowa wypacza taką normalną fotografie patrzysz na most i zamiast mostu widzisz dolary...Smile

zmień podejście, wyobraż sobie ten sam most jako arcydzieło które musisz pokazać innym a "$" same przyjdą Icon_wink
Odpowiedz
Ja chciałem zwrócić na pewien zawodowy problem tzw zboczenie zawodowe i niestety to jest jakby podświadome, moja szwagierka jest dentystka i jak ktoś rozdziawi ząbki w ciągu sekundy analizuje wady czy ubytki dzieje się to automatycznie...Mi akurat to nie przeszkadza bo np staram się wykonać jak najlepsze zdjęcie i wtedy to zmusza do myślenia i pewnych działań, oczywiście może być to arcydzieło choć "prawdziwy artysta" na takie ostre i kolorowe zdjęcie z prawidłową ekspozycją dobrze zaplanowane kompozycyjnie pewnie spojrzy z obrzydzeniem Icon_wink w dodatku jak to będzie Pan z laptopem w garniturze Icon_wink

Mosty całkiem dobrze się sprzedają Smile

http://pl.fotolia.com/id/33700380

http://pl.fotolia.com/id/42837814
Odpowiedz
No no ładne ale pewnie odwalą za Model Relase Smile...
Odpowiedz
Witam Smile Mam na imię Piotr Smile focę amatorsko od trzech lat, postanowiłem spróbować swoich sił i tu... a jak będzie to zobaczymy Smile dopiero zaczynam z bankami więc jestem jeszcze zielony Smile

Pozdrawiam Icon_wink
Odpowiedz
Witaj...dasz rade Smile
Odpowiedz
Witam cieplutko i pozdrawaiam wszystkich uzytkowników oraz administratora forum Smile Mam na imię Sara , nie jestem zawodowym fotografem ,ale uwielbiam oglądac jak równiez robić zdjęcia i pozowac do zdjec.Robię zdjęcia canonem wczesniej olimpusem.A tak poza tym to probuje swoich sil rowniez w Gimpie.Mam nadzieje ze przyjmniecie mnie do swojego grona i sie duzo nauczę Smile
Odpowiedz
Dzień dobry.
Odpowiedz
Witaj Sara....
Tu "som" sami fajni ludzie...Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości