Przywitaj się na forum!
Witaj i dobrze poszukaj a znajdziesz interesujące Cię wskazówki.
Odpowiedz
Witam wszystkich, jestem nowy na tym forum, na Stockach zresztą też. Dlatego też postanowiłem się przywitać Smile. Liczę na to, że wiele się tu nauczę i w razie potrzeby znajdę jakieś wskazówki. Lubię sobie czasem coś stworzyć w programach do grafiki 3d i pomyślałem, że można by niektóre rendery umieścić na Stockach. Szukając wcześniej co i jak to ugryźć, trafiłem na to forum i tak o to tu jestem Icon_wink
Odpowiedz
Witam,

Jestem nowy na forum, więc postanowiłem pierwszego posta zamieścić tutaj.
Nazywam sie Michał, mam 21 lat. Fotografią interesuje się od stosunkowo krótkiego czasu(ok. 2 lata). Do fotografi stockowej przymierzałem się od dłuższego czasu, jednak dopiero ostatnio postanowiłem wysłać swoje fotki do kilku portali. Zdjęcia robię canonem 550D (obiektywy to głównie stałe m42), akceptacje dostałem już z depositphotos, czekam na odpowiedzi z innych stocków.

Liczę na to, że uda mi się tutaj troche nauczyć i trochę dowiedzieć o tej specyficznej branżySmile
Odpowiedz
(2012-11-27, 11:24:02)inakes55 napisał(a): Witam wszystkich serdecznieSmile Prowadzę kulinarnego bloga i mam nadzieję, że znajdę tu wskazówki, które pomogą mi w robieniu ładniejszych zdjęć moich dańSmile

po co robić własne jak można kupić za grosze gotowe? Po to tu jesteśmy żeby blogerzy nie musieli być fotografami.
Odpowiedz
Kolega jest uczciwy i do swoich przepisów chce zamiesczać "oryginalne" zdjęcia potraw. Przypomnialo mi się, jak znalazlam swoją fotę żywieckiej suszonej robionej gdzieś na Kaszubach, na portugalskiej stronie jakiejś dużej masarni....Rekamowali moją żywiecką jako swój wlasny wyrób. Powiem szczerze, że się zdziwilam i wywolalo to mój niesmak....
Odpowiedz
Ja również witam wszystkich, to mój trzeci post więc jak się łatwo domyśleć jestem nowym użytkownikiem tego forum chociaż już nie takim nowym obserwatorem. Fotografią stockową interesuję się od niedawna ale mam nadzieję że z czasem się wyrobię na tyle żeby czerpać z tego coś więcej poza przyjemnością:-)

(2012-11-27, 11:24:02)inakes55 napisał(a): Witam wszystkich serdecznie:) Prowadzę kulinarnego bloga i mam nadzieję, że znajdę tu wskazówki, które pomogą mi w robieniu ładniejszych zdjęć moich dań:)

Niedawno natknęłam się na fajnego bloga w tematyce która Cię interesuje, jest tam również post o fotografii jedzenia dla blogerów:-) http://veganyumyum.com/2008/09/food-phot...-bloggers/

Odpowiedz
Witam!

Zarejestrowałem się na forum już jakiś czas temu, ale jakoś nie było czasu na pisanie. Trochę podróżuję, resztę czasu spędzam w lesie Smile, więc z czasem jest krucho.
Na forum trafiłem, bo szukałem jakichś informacji związanych z tym jakie zdjęcia można sprzedawać (w sensie prawnym), ale konkretnie takiego działu prawnego tu na forum nie znalazłem (może za słabo szukałem - to mnie tam odeślijcie).
Temat wrócił bo właśnie obrabiam zdjęcia z ostatniej podróży do Indii. Interesuje mnie jak podchodzicie od strony prawnej (zezwolenie na fotografowanie i potem na sprzedaż zdjęć) znanych obiektów architektonicznych. Np. taki Taj Mahal, albo Mehrangarh Fort. Na stockach jest dużo tego typu zdjęć, czy wg Was autorzy tych zdjęć mają zezwolenia (od zarządców tych obiektów) na sprzedaż takich zdjęć?
(Jeśli jest inny - właściwy - dział dla takiego pytania, to proszę administratora o przeniesienie listu).

Stefan
Odpowiedz
Witam wszystkich,
Mam na imię Janusz, fotografią zajmuję się czysto amatorsko. Zainteresował mnie temat fotografii stockowej, szczególnie lubię fotografować martwą naturę. Interesuje mnie też temat jak rozliczacie się z Urzędem Skarbowym, jest wiele wersji w internecie a tu myślę, że mając do czynienia z praktykami na pewno dowiem się czegoś więcej.
Odpowiedz
Witaj

(2013-01-15, 11:31:41)januszt25 napisał(a): Interesuje mnie też temat jak rozliczacie się z Urzędem Skarbowym, jest wiele wersji w internecie a tu myślę, że mając do czynienia z praktykami na pewno dowiem się czegoś więcej.

Jest cały wielki wątek na ten temat... poczytaj
Odpowiedz
Witam!!

Jako nowy użytkownik chciałbym przywitać wszystkich i serdeczne pozdrowić.
Stock-ami zajmuję się już jakiś czas ale do forum zalogowałem się dopiero nie dawno. Nie jestem jakimś mega fotografem ale troszkę zdjęć mam na stockach i kilka nawet sprzedanych. Myślę że stock-board.info pozwoli mi rozwijać się w tej dziedzinie.

Jeszcze raz witam i pozdrawiam z pod Babiej Góry HEJ!
Michał
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości