Przywitaj się na forum!
(2012-09-20, 17:44:27)juras10-77 napisał(a): Witam Wszystkich na forum - zaczynam zabawę w microstocki. Pozdrawiam

Powodzenia
Odpowiedz
Baw się dobrze. Trzeba pamiętać że dobra zabawa kosztuje Icon_wink
Odpowiedz
Witam wszystkich! Troche wątków poczytałem - dzięki Wam (ojcowie założyciele i aktywni forumowicze)wiedzy słusznej zdobyłem trochę, teraz w praktyce stocki weryfikują moje chęci zarabiania na tej gałęzi fotografii. Pozdrawiam
Odpowiedz
wszystkiego dobrego! Smile
Odpowiedz
(2012-09-20, 17:44:27)juras10-77 napisał(a): Witam Wszystkich na forum - zaczynam zabawę w microstocki. Pozdrawiam


Stocki nie mają nic wspolnego z zabawą.
Odpowiedz
jak się mówi że stocki to świetna zabawa to łatwiej usiąść do tej żmudnej roboty Icon_cheesygrin
Odpowiedz
bawmy się, łatwiej sztokować ze szklaneczką dobrej łyski w dłoni Icon_wink
Odpowiedz
Wypada się przywitać, więc się witam Smile Zainteresowałam się fotografią stockową i zajrzałam do Was, żeby się dowiedzieć, z czym to się "je".
Odpowiedz
Witam i wytrwałości życzę Icon_wink
Odpowiedz
Dzień dobry. Na imię mam Mateusz i od kilku dobrych tygodni biję się z myślami: zaczynać z fotografią produktową (stock'ową), czy też dać sobie spokój.
Obecnie zdobywam wiedzę teoretyczną ukierunkowaną na fotografię produktową w postaci lektury forum oraz literatury - nie lubię ulegać słomianym zapałom, co w tym przypadku wiązało by się z wydaniem powiedzmy 3000-3500zł na sprzęt (aparat, obiektyw, wyposażenie 'ministudia').
Jeśli chodzi o kwestię finansową, to jest to sprawa drugorzędna, ponieważ nie mam na utrzymaniu rodziny, nie grozi mi głód i nie jestem Tutsi ani Hutu, ale wydanie całej wypłaty po to, aby przekonać się, że fotografia produktowa to jednak nie moja bajka nie napawa mnie optymizmem.
Jak na chwilę obecną planuję dalszą lekturę forum oraz aktywny udział w dyskusjach, które mam nadzieję rozjaśnią mi nieco w głowie i pomogą przy dokonaniu właściwego wyboru w postaci "być albo nie być fotografem produktowym".

Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości