Przywitaj się na forum!
Witam
Na imie mam Jola . Moja przygoda z fotografia zaczela sie dawno. Na razie tylko czytam i ucze sie od Was , wielkie dzieki. Pozdrawiam.
Odpowiedz
Czesc,
Mam na imie Daniel, fotografia zajmuje sie amatorsko od kilku lat, zdjec sie troche uzbieralo wiec postanowilem zapoznac sie z tematem zarabiania na naszym hobby.
Jeszcze raz witam wszystkich!
Odpowiedz
Witam, na razie próbuje ogarnąć temat i myślę, że z Waszą pomocą wiele mi się wyjaśni Smile Pozdrawiam.
Odpowiedz
Witajcie Kochani!!
Miło mi dołączyć do waszego gronaSmile
Odpowiedz
no... niezłe PF. Kolega Canion będzie miał konkurencje Icon_wink
Odpowiedz
(2012-07-19, 15:13:22)sensualsoul napisał(a): Witajcie Kochani!!
Miło mi dołączyć do waszego gronaSmile
..prawdziwa profesjonalistkaIcon_wink
Odpowiedz
Witam wszystkich !

Za namową znajomych zaczynam przygodę ze stock'ami Icon_wink
Czasami mogę zadawać dziwne pytania, mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali Smile

Pozdrawiam
Panka.
Odpowiedz
Witam!Od ponad roku bawię się fotografowaniem.Zaczynałam kompaktami .Od niedawna jestem posiadaczem canona 50 D z tamronem 200-500.Fascynuje mnie przyroda.Ciężko czasami "ustrzelić" coś super bo zwierzyna płocha,ale samo obcowanie z naturą jest czymś niesamowitym.Marzę o pięknym oddaniu tego co zobaczę.O jakimś albumie lub albumikach.Chciałabym sobie na nie zarobić.Mam nadzieję ,że z Waszą pomocą mi się uda.Mam bowiem duże braki i marne doświadczenie.Jak jednak mówi przysłowie"Nauka nie idzie w las". Przy okazji pozdrawiam wszystkich i proszę o wyrozumiałość gdy przytrafi mi się jakaś gafaSmile.
Odpowiedz
(2012-07-23, 20:41:23)Pankahanka napisał(a): Czasami mogę zadawać dziwne pytania, mam nadzieję, że będziecie wyrozumiali Smile

Nie będziemy. Forum należy przeczytać przed zadawaniem pytań, takie zasady.
Odpowiedz
(2012-07-23, 21:43:31)rachwal napisał(a): Nie będziemy. Forum należy przeczytać przed zadawaniem pytań, takie zasady.


Dziękuję za odpowiedź i przepraszam za kłopot Icon_wink

Pozdrawiam
Panka.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości