Przywitaj się na forum!
Bycie na SB wśród najlepszych też było kiedyś moim marzeniem Icon_wink

Powodzenia Icon_cheesygrin
Odpowiedz
WitamSmile

Nazywam się Wojtek, w młodosci troszkę się bawiłem smieną, elikonem i rzutnikiem w łazience, a od roku zapakowany jestem w system Sony po uszy, albo jeszcze wyżej i nie zamierzam się z nim rozstawaćIcon_cheesygrin

pozdrawiam Wszystkich Tu zgromadzonychSmile
Odpowiedz
My również witamy wszystkich.
Jesteśmy tu we dwoje czyli Asia i Mateusz.
Fotografią interesujemy się od 2 lat. Smile
Pozdrawiamy
Odpowiedz
Nowych serdecznie witamy i na efekty czekamy Icon_wink
Odpowiedz
Witajcie! wszystkiego dobrego Smile
Odpowiedz
Witamy witamy
Odpowiedz
HejSmile Do wytrwałych świat należy więc tego Wam życzę Icon_wink
Odpowiedz
No dobra, cześć tym, którzy to czytają...
Jestem Rafał, myślałem, że umiem coś pstryknąć i nawet czasami się uśmiechałem Icon_biggrinpatrząc na swoje zdjęcia... Icon_lolpomyślałem sobie może spróbuję zgłębić temat i się weń wdrożyć. No i się zgłębiłem tak że jak teraz patrzę na swoje zdjęcia to już się nie uśmiecham Icon_eek (i że mi się to podobało...?).
Reasumując to jestem tu po to aby nabrać myślę takiego drygu do fotografii, wyczucia, czegoś się dowiedzieć itp.
No to do dzieła!
Odpowiedz
do dzieła!, witaj Smile
Odpowiedz
Witajcie. Jak wszyscy to wszyscy ja też tu zawitałem i się przedstawię na imię mam Marcin Smile - brzmi to troszkę jak zajęcia terapeutyczne w grupie AA - "Cześć jestem Marcin fotografuję od kilku lat aparatami marki Canon, wciąga mnie to co raz bardziej i nie mogę przestać, pragnę poszerzać swą wiedzę, a to forum mi zapewne w tym pomoże". To tyle o sobie, a co wyniknie z mojej obecności tutaj to czas pokaże.

Pozdrawiam
Marcin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości