Przywitaj się na forum!
Witam, przymierzam się do rozpoczęcia współpracy z jakimś stokiem stąd tu trafiłem, widzę że mam co czytać Smile - witam forumowiczów.
Odpowiedz
Witam!
Mam na imię Marek, jestem amatorem fotografii. Chwytam się wszystkiego co popadnie, chciałbym na zdjęciach uwieczniać każdą chwilę Smile

Mam szeroką nadzieję, że to forum pomoże mi się jeszcze bardziej rozwinąć artystycznie i udoskonalić/poszerzyć moją wiedzę z zakresu fotografii/stockingu Smile

Pozdrawiam!
Odpowiedz
Cześć i powodzenia!
Odpowiedz
Witam,
świeżak ze mnie w fotografii stock'owej,
fotografuję od dawna..a tak na poważnie to od 2006 roku.
cyfrak do zleceń a kliszak dla zajawki. dla zarobku od 2009 cykam śluby..
lubię reportrkę ale nie będę już męczył ucha Icon_razz
Pozdrawiam wszystkich
Odpowiedz
Witam wszystkich!
Mam na imię Adam, fotografia to moje hobby. Zaciekawiony tematyką stockową trafiłem na forum.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Hough

no to jestem. fotografuję od dawna (będzie pewnie blisko ćwierć wieku), na tyle długo, żeby w pewnym momencie fotografię także postudiować pod okiem mistrzów krajobrazu. kiedyś przez krótką chwilę uruchomiłem nawet laboratorium cyfrowe, ale ostatecznie wybrałem fotografię dla przyjemności... a fotografuję sporo, z trekkingu w chinach wróciłem z 25 tysiącami zdjęć (co jak sobie to później przeliczyłem oznaczało robienie zdjęcia co minutę przez miesiąc - po odliczeniu czasu na sen oczywiście)...
Odpowiedz
Cześć Wam Smile
Odpowiedz
Witam i gratuluję zacięcia "made in china" ! Smile
Odpowiedz
Witam Was wszystkich! Icon_razz
Fotografuję od bardzo dawna. Fotografia to dla mnie zatrzymanie chwili, która coś dla mnie znaczy. Ale także uwiecznienie czegoś niezwykłego, pięknego, ciekawego. Chętnie fotografuję zwierzaczki (moje 2 koteczki Miki i Maksi to liderzy), piękne miejsca, miasta, przyrodę, pejzaże oraz osoby - rodzinę, znajomych, tu z kolei mój kochany mąż pełni rolę lidera Smile
Krótko mówiąc - fotografuję to, co dla mnie ważne, ciekawe, piękne i to, co jest moją pasją oraz to, do czego chcę często powracać pamięcią.
Canon PowerShot A95 to mój sprzęt. Ma pełno fajnych możliwości. Coś lepszego pewnie w przyszłości.
A poza tym? Próbuję działać w e-biznesie. Marzę o pracy na własny rachunek całkowicie w domu. Internet to potęga... Mam pełno marzeń, część z nich już zaczyna się realizować! A to za sprawą mojej kolejnej pasji, jaką jest rozwój osobisty, a dokładniej mówiąc - wykorzystywanie możliwości własnego umysłu i własnych myśli, świadomego tworzenia swojej własnej rzeczywistości... Nie chcę więcej brać tylko tego, co daje mi życie. Chcę je sama tworzyć...
To tyle o mnie. Liczę na świetną zabawę tutaj na forum, ogromną porcję wiedzy i pomoc w przypadku wątpliwości i pytań oraz dzięki temu - na możliwość dodatkowego zarobku na moich zdjęciach.
Pozdrawiam z uroczej Bawarii niemieckiej. Smile
Odpowiedz
Stocki z tym aparatem? Może być ciekawie Icon_cheesygrin No ale powodzenia i wytrwałości Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości