Przywitaj się na forum!
Witam wszystkich!
Mam na imię Tomek Smile
Wciągnęło mnie w fotki w sumie (nie owijając w bawełnę) z chęci zysku. Dzięki aukcjom alledrogo przekonałem się na własnej skórze, że dobre zdjęcie to więcej niż połowa sukcesu.
Z czasem focenie zaczęło mi sprawiać prawdziwą frajdę i kompaktowa małpka przestała wystarczać. Jestem początkujący pełną gębą - to nie wstyd - nikt się przecież nie rodzi profesjonalistą Icon_wink
Moja ładniejsza połowa jest grafikiem tzw. art director w reklamie - korzysta na codzień ze stocków od tej drugiej strony - jeżeli nie może znaleść odpowiedniego tematu to oczywiście zaprzęga mnie do pstrykania.
W styczniu szukałem świeżych malin na przykład Icon_wink
Odpowiedz
witaj i powodzenia Smile
co do malin jakoś nie wierzę by tego nie było multum na stockach, szukać się Wam nie chciało prawda?
Odpowiedz
Kapa dzięki
miałem z tych malin ułożyć literę "M" oczywiście "z braku laku" skończyło się na mozolnym dłubaniu i przerabianiu zdjęć ze stocka.
Odpowiedz
Witam,
właśnie się zarejestrowałem.
Porzuciłem fotografię analogową na rzecz cyfrowej kilka lat temu ( choć nie do końca bo na "perforowanym" czasami też coś zrobię łącznie z wykończeniem w ciemni ze światełkiem oliwkowym).
Cały czas tkwię w systemie Nikona - F80, od 3 lat D300 + kilka szkieł starszej generacji +SB 800 i SB 600.
Również od 3 lat na IS (cały czas czuję się początkującym).
Widzę po tematach, że macie tu całkiem spore i ciekawe forum, więc może czasami swoje "3 grosze wtrącę".

Pozdrawiam wszystkich na tym forum.
MARCOFANKO
Odpowiedz
Doświadczenie jest bezcenne. Witamy.
Odpowiedz
Cześć nowi Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich.
Jestem początkującym "stockowcem", swoją przygodą z fotografią stock'ową zacząłem jakiś nie cały miesiąc temu. Postanowiłem zacząć od sprzedawania swoich zdjęć na Fotoli...kolejnym krokiem będzie przerzucenie się na SS, ale to jeszcze daleka droga Smile

Pozdrawiam Icon_wink
Odpowiedz
Witam wszystkich stockowcow na imię mam Darek i pomimo tego ze fotografia zajmuje się już dłuższy czas to moja przygoda ze stockami dopiero się rozpoczyna .Jak do tej pory same odrzuty i widzę ze będę musiał nauczyć się nowego spojrzenia na fotografie ,ale nie daje za wygrana .Najważniejsze to się nie poddawać ,super forum i wiele może nauczyć .Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Odpowiedz
Witam,
jestem amatorem ale po przeczytaniu kilku artykulow o microstockach az sie obslinilem na mysl o kasiurce ze zdjec.Ach te marzenia.Rzeczywistosc jest taka,ze 3 dzien przegladam swoje zdjecia i nie moge z tego badziewia wybrac 10 sztuk na test do Shutterstock.Od roku foce na lustrach (Canon 550d i 350d) wczesniej kompakty (Sony V1,Sony R1,Fuji hs10 ).Na razie nie bede wrzucal swoich zdjec bo naprawde nie ma sie czym chwalic.Pokornie biore sie za lekture postow .
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
Odpowiedz
Cześć Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości