Przywitaj się na forum!
Icon_wink 
Tak, to ta Moskwa, u nas tylko minus 9 więc nie jest źle.
Popatrzę, kiedyś pewnie odważę się pokazać, a może i wyslęIcon_cool
Odpowiedz
Moją jedną z ulubionych zalet towarzyszących fotografii stokowej jest wyuczony nawyk dążenia do perfekcji co przydaje się przy niedzielnych zdjęciach Smile Bat i wybredność niektórych inspektorów no i chęć własnego doskonalenia pozostają z nami codziennie czy tego chcemy czy nie Smile

Witam wszystkich Smile
Odpowiedz
(2010-12-06, 19:59:37)ambrozinio napisał(a): Moją jedną z ulubionych zalet jest nawyk dążenia do perfekcji*
Witam wszystkich Smile

Także witam wszystkich nowych Forumowiczów potrójnie serdecznie!!!

p.s.
ważne*
...nie mylić perfekcji z perfidią, czasami mam z tym problemy...

Icon_wink
Odpowiedz
Icon_smile 
Zaczyna mi się to forum podobać
Odpowiedz
Również witam wszystkich nowo przybyłych (którzy się zarejestrowali później niż ja) Smile Powodzenia w nowej przygodzie Smile
Odpowiedz
Cytat:...nie mylić perfekcji z perfidią, czasami mam z tym problemy...

To na pewno Smile i nie należy zapominać ,że robiąc zdjęcie dziecka do albumu rodzinnego nie będzie przechodziło przez oko inspektorów tylko nasze Smile ... i z tym z kolei ja mam problemy Icon_razz

Miłego dnia Smile
Odpowiedz
Cóż, witam wszystkich Smile
Odpowiedz
witaj Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich Smile
Odpowiedz
chcący się dużo nauczyć! (;
Witam wszystkich, mam na imię Maciej.
Uczę się w technikum jako technik informatyk.
Zaczynam interesować się fotografią stockową z dwóch powodów:
1) Chcę zdobyć wiedzę i umiejętności dla wewnętrznego spełnienia się
2) Później tą wiedzę i umiejętności mam wykorzystać w sklepie internetowym firmy mojego taty.
Ze sprzętu mam nikona d7000
Reasumując... Mam nadzieję, że dużo się na tym forum nauczę i poznam (przynajmniej wirtualnie) osoby z nie tylko sporym doświadczeniem i potencjałem, ale, co ważniejsze, osoby chętne doradzić i podzielić się swoją wiedzą (;
Pozdrawiam
Maciej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości