Przywitaj się na forum!
(2010-11-25, 15:56:31)mturlay napisał(a): Domyślam się, że nie tu powinnam zadać to pytanie ale chwilowo jestem na etapie zaznajamiania się z Forum a sprawa jest ważna.

Każda sprawa jest ważna...

Zapraszam, może ktoś pomoże:
http://stock-board.info/shutterstock-rej...-1375.html
Odpowiedz
Witam wszystkich.

Na stockach bawię się już ponad rok. Na to forum zaglądam w sumie jeszcze dłużej. No i tak sobie pomyślałem, że trzeba by się w końcu zarejestrować. Skoro się korzysta z wypowiedzi innych, to trzeba by dać coś od siebie. O ile starczy intelektu i wiedzy Icon_biggrin

(2010-11-24, 18:04:22)rachwal napisał(a): Witam,
widzę, że mój nowy bicz na stockerów spod znaku "tylko czytam" działa Icon_cheesygrin

Owszem motywuje Icon_lol
Odpowiedz
Witam wszystkich.

Fotografią zajmuje się od kilku lat. Ostatnio postanowiłem spróbować swoich sił sprzedając fotografie na stockach.
Dopiero zaczynam więc jak to wyjdzie nie mam pojęcia, ale spróbować trzebaSmile

Pozdrawiam wszystkich!
Odpowiedz
Witam się z Wami. Fotografię stockową mam zamiar traktować jako długotrwałą inwestycje Icon_wink
Mieszkam aktualnie w Bielsku-Białej. Mam też swoją skromną stronę www.graphia.pl
Odpowiedz
Witam wszystkich, fotografia jest moim hobby, nie zarabiam na niej, nie sądzę, żeby kiedyś to nastąpiło, ale z przyjemnością z Waszą pomocą poprawię swój warsztat.
Odpowiedz
Witajcie i powodzenia!
Yooras-> jeżeli nie masz ochoty zarabiać na stockach, to po jakie licho Ci zgłębianie stockowego warsztatu???, jeśli to prawda co napisałeś to szkoda Twojego czasu.
Odpowiedz
Yooras serdecznie witamy, może złapiesz na forum wirusa stockowego. Icon_wink
Odpowiedz
Icon_wink 
Kapa, czasu mam w nadmiarze, lubię sobie podłubać, podglądanie jak to robią inni sprawia mi przyjemność. Mam po prostu nadzieję, że pewnego dnia oglądając swoje fotki nie będę kręcić nosem. Na dzień dzisiejszy wstyd cokolwiek pokazać, a tu jest kopalnia wiedzy. Bardzo mi się podoba dział Krytyka- a zajrzeć tam nie można dopóki się człowiek nie zarejestruje.

Wuja, dzięki, każdy sobie marzy, żeby jego fotka była na tyle doskonała, żeby móc ją wrzucić na stocka, ale.....No, cóż bezwstydnie Was popodglądam i będę się uczyć.
Odpowiedz
Yooras foty na stockach czasem są bardzo dalekie od doskonałosci.
W Moskwie to pewnie zimno? Czy to Ta Moskwa?
Odpowiedz
Yooras-> a podglądaj sobie do woli, mnie chodziło o to, że:
(2010-12-06, 13:16:56)Yooras napisał(a): fotografia jest moim hobby, nie zarabiam na niej, nie sądzę, żeby kiedyś to nastąpiło
może warto zajrzeć na inne fora jeśli nie sądzisz, że będziesz zarabiać na fotografii. Wiesz, różne są, stocki to specyficzne podejście i jak mnie się zdaje raczej komercyjnie trzeba do tego podchodzić. No, chyba, że chodziło Ci o to, że nigdy nie osiągniesz poziomu by fotki na stocki wstawić... ... osiągniesz, może już osiągnołeś tylko się przekomarzasz. Stocki to jak landszaft, jak Ci wyjdzie jedno to potem tysiącami fotek się człowiek "komercjalizuje". Ergo, albo chcesz zarabiać na fotografii, albo nie. Jeżeli nie sądzisz by kiedykolwiek to nastąpiło bo zarabiać nie chcesz, to nie jest to forum dla Ciebie. Jeżeli nie sądzisz by kiedykolwiek to nastąpiło ze względu na warstzat i wiedzę, to jest to forum jak najbardziej dla Ciebie i myślę, że długo nie będziesz czekał. Proponuję na dobry początek Dreamstime i fotolia. Zresztą szkoda gadać, fotki na stocki ślij, to inspektorzy zdecydują czy są ok czy do ... Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości