Przywitaj się na forum!
Jak miło, że Wawa Icon_wink Witaj.
Odpowiedz
Witam wszystkich,

Fotografią interesuję się od około 2 lat i pasja wciąż nie słabnie Icon_wink Stąd też nieśmiały pomysł na nową aktywność w tym kierunku, czyli fotografię stockową... i tak oto trafiłam tutaj.
Nie wątpię, że dzięki Waszej wiedzy może coś z tego wyjdzie, a jeśli nie, to po prostu się podszkolę w temacie Smile

Pozdrawiam Forumowiczów!
Kaśka
Odpowiedz
Witam serdecznie i powodzenia życzę.
Odpowiedz
Hej!
Zaglądam tu od dość dawna, ale dopiero teraz zdecydowałam się zarejestrować. Witam więc wszystkich serdecznie Smile
Chyba od trzech lat daję zdjęcia do stocków, ale traktuję to jako hobby i takie dorobienie na małe zachcianki Icon_wink
Odpowiedz
Witam,
widzę, że mój nowy bicz na stockerów spod znaku "tylko czytam" działa Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Witajcie!
Aniu, ciekawe i kolorowe PF, no i całkiem niezłe wyniki!!!
Gratuluję Smile
Odpowiedz
Dzięki Smile
Odpowiedz
Icon_redface 
Witam wszystkich użytkowników tego forum ,mam nadzieje że przebrnę przez wszystkie formalne sprawy i będę na luzie korzystał z tej strony
Odpowiedz
Witam. Mam nadzieję że też odniesiemy korzyść z Twej obecności.
Odpowiedz
Witam. Monika z tej strony. Szukałam rozbudowanego forum o bankach foto i trafiłam Tu. Jestem w trakcie rejestracji na SchutterStock i napotkałam problem przy weryfikacji ID. Otrzymuję komunikat: "Sorry, the file you tried to upload could not be read. Please return to the previous page and try again." Domyślam się, że nie tu powinnam zadać to pytanie ale chwilowo jestem na etapie zaznajamiania się z Forum a sprawa jest ważna. Pozdrawiam serdecznie forumowiczów. Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości