Przywitaj się na forum!
Witajcie i wszystkiego dobrego Smile
Odpowiedz
Witam, po prostu nowy Smile
Odpowiedz
Witam i pozdrawiam wszystkich Icon_wink
Odpowiedz
Witajcie nowi Icon_wink
Bartku, mam nadzieję, że to forum zmotywuje Cię do ciężkiej pracy Icon_wink
Odpowiedz
(2010-10-27, 13:01:26)Ariene napisał(a): Bartku, mam nadzieję, że to forum zmotywuje Cię do ciężkiej pracy Icon_wink

Bartek już wykonał swoja ciężką pracę zaglądając na forum, rejestrując się i dodając linki, myśląc przy tym, że mu to w czymś pomoże ... więcej tu pewnie o nim nie usłyszymy, gdyż google nie łączy jego nazwiska z żadnym ze stocków Smile
Odpowiedz
(2010-10-27, 13:04:26)rachwal napisał(a): Bartek już wykonał swoja ciężką pracę zaglądając na forum, rejestrując się i dodając linki, myśląc przy tym, że mu to w czymś pomoże ... więcej tu pewnie o nim nie usłyszymy, gdyż google nie łączy jego nazwiska z żadnym ze stocków Smile
Zaglądam tutaj od dłuższego czasu, dziś postanowiłem to sformalizować Icon_wink
Fakt jestem początkujący w tej dziedzinie.
Nie wiem jak szukałeś... jestem na fotolii i na istock.
Pozdrawiam
PS. Swoją drogą, jeśli moja aktywność na forum spotka się z tak gorącym przyjęciem jak powyższe to pewnie na tych kilku postach się skończy Icon_wink
Odpowiedz
(2010-10-27, 14:28:26)bwl napisał(a): PS. Swoją drogą, jeśli moja aktywność na forum spotka się z tak gorącym przyjęciem jak powyższe to pewnie na tych kilku postach się skończy Icon_wink

Obym się mylił ... pożyjemy, zobaczymy.
Odpowiedz
Pozdrawiam kaczo! wszystkich nowozaokrętowanych Icon_wink
pozdr
w
Odpowiedz
Ja również chciałam się przywitać Smile

Rozejrzę się trochę i będę wiedziała czy to dobry pomysł, ale nadmienię tylko że ja zdjęć nie robię Smile ale za to jestem wizażystką i "pozerką" (bo za modelkę to się nie uważam) Icon_wink
Może się zdarzy ktoś komu się przydam Smile

Pozdrawiam
Ania
Odpowiedz
Witam... może będziesz sympatycznym urozmaiceniem na forum a może i w studio Smile .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości