Przywitaj się na forum!
Witam,
WLKP reprezentant wita STOCKową brać.
Dopiero zaczynam przygodę z bankami zdjęć dlatego na wstępie proszę o wyrozumiałość i wszelaką pomoc w dążeniu do celu.

Przyjemności
Marcin
Odpowiedz
O! super! Robi się kaczo!!!
Witaj! Icon_mrgreen
pozdr
kaczor
Odpowiedz
Witam,

miło mi przywitać się na pokładzie...Stock-Board !!!!Icon_cheesygrin

microstock uprawiam od paru lat i w końcu stwierdziłem, że pora czegoś sie o tym dowiedzieć od innych...

pozdrawiam
aleksander
Odpowiedz
Witam. Jestem nowa. Nie robię zdjęć, nie rysuję, generuję fraktale. Obiecałam sobie, że jeśli choć jeden fraktal znajdzie nabywcę, to się tu odezwę. No i jestem. Pozdrawiam wszystkich serdeczne.
matma
Ps. Jak mam zrobić awatar?
Odpowiedz
Witam wszystkich!

Zainteresowałem się fotografią stockową około roku temu jednakże przyznam szczerze nie wiązało się to z większym uploadem. W tym czasie zarejestrowałem się jedynie na Dreamstime, przyjęto mi 44 zdjęcia, z czego sprzedało się 9 dając wynik finansowy w postaci 7$ Smile) Sprzedały się jedynie zdjęcia z laboratorium mikrobiologicznego (widać nisza na topie).

Mam nadzieję, że da się to rozkręcić troche bardziej również dzięki wiedzy zdobytej od Was i już niekoniecznie podczas siedzenia w labie z którym skończyłem.

Pozdrawiam serdecznie!
Marcin (wlkp)
Odpowiedz
Powodzenia na nowej drodze fotografii...
Odpowiedz
witam wszystkich! dopiero zaczynam, wiem, ze duzo bede mogl sie tutaj nauczyc
Odpowiedz
Witamy. Miło ze nas przybywa choć niby konkurencja Icon_wink.
Odpowiedz
Witam wszystkich serdecznie.

Jako, że sam administruję innym (absolutnie niekonkurencyjnym do tego) forum, pierwsze kroki oczywiście do działu "przedstaw się" Smile

Fotografią (amatorsko) zajmuję się od zarania dziejów. Jakieś półtora roku temu rozpocząłem moją przygodę ze stock-ami.
Należę do fanów Canona.
Liczę na Wasze doświadczenie i wyrozumiałość dla nowego forumowicza.
Odpowiedz
Witaj na pokładzie imienniku Icon_wink
pozdrawiam
wojtek
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości