Przywitaj się na forum!
Witam, wszystkich.
Odpowiedz
Cześć Wam Smile
Odpowiedz
witam Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich ze Szczecina Smile... na stockach od jakiegoś miesiąca ale mam zamiar zabrać się za to na poważnie...
Odpowiedz
witaj,

z tym na powaznie to wszyscy tak pisza, mi zajelo zabranie sie za nie na powaznie jakies 4 lata, na stockach jestem od 2006 Smile
Odpowiedz
ja dopiero od miesiąca i uzbierało się już 40 USD,... jak na początek to niezła zachęta Icon_wink
Odpowiedz
(2010-06-24, 16:10:19)pajgor napisał(a): ja dopiero od miesiąca i uzbierało się już 40 USD,... jak na początek to niezła zachęta Icon_wink

zgaduje ze to bonus nowego uzytkownika na shutterstocku, bo raczej nie z 2 DL'i na iStockphoto i 0 DL'i na Dreamstime ? Icon_wink
poczekaj na kolejne miesiace na SS, bez regularnego uploadowania szybko spadnie do poziomu 10$/miesiac
Odpowiedz
Witam. Jestem Patryk Smile Dopiero zaczynam ze stockami, ale chciałbym poczytać i pouczyć się od "starych wyjadaczy" nieco, a może i dużo. W każdym razie mam nadzieję podszkolić się w tej dziedzinie.
Z fotografią miałem nieco styczności wcześniej, ale dopiero teraz chce się zajmować tym profesionalnie, a przynajmniej pół-profesionalnie.

Dobra, koniec przynudzania.
Odpowiedz
Plati, powodzenia.Icon_wink
Odpowiedz
Witajcie, jestem Martinez. Cieszę się, że mogę dołączyć do Waszej społeczności. Przez 13 lat pracowałem w agencjach fotograficznych także trochę obiłem się o fotografię stockową i reporterską Smile Mam nadzieję, nawiązać kontakty z fotografami wstawiającymi zdjęcia do microstocków.
Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości