Przywitaj się na forum!
Niestety, "pociąg już odjechał", ale mimo wszystko witam Icon_mrgreen

Przypominam też, tym którzy jeszcze nie wiedzą, "microstock się kończy" Icon_wink
Odpowiedz
Cytat:Przypominam też, tym którzy jeszcze nie wiedzą, "microstock się kończy"

no to już chyba ze dwa (trzy?) lata jak tak się kończy i skończyć nie może Icon_wink
Odpowiedz
(2010-02-19, 18:21:36)rachwal napisał(a): Niestety, "pociąg jużo dejechał", ale mimo wszystko witam Icon_mrgreen

Niestety też mam takie odczucie... Odkąd zamknęli SX stoję w miejscu i krecę się w kółko...
Odpowiedz
(2010-02-19, 18:21:36)rachwal napisał(a): Niestety, "pociąg już odjechał", ale mimo wszystko witam Icon_mrgreen

Przypominam też, tym którzy jeszcze nie wiedzą, "microstock się kończy" Icon_wink

czyli mam sobie podarowac ? troszke za pozno tym bardziej ze wlasnie wynajalem pomieszczenie na studio (na minimum 3 miesiace)

no i moim zdaniem sie jeszcze nie konczy, tylko co najwyzej koszta mocnego wejscia z dobrymi jakosciwo fotkami sa teraz wyzsze, kiedys wystarczylo zrobic 'isolated strawberry' i $$ same plynely, teraz to juz nie takie proste, zreszta nastawiam sie glownie na foto ludzi, licze ze na nowe (ladne) twarze zawsze bedzie popyt
Odpowiedz
(2010-02-20, 16:22:52)edi napisał(a): zreszta nastawiam sie glownie na foto ludzi, licze ze na nowe (ladne) twarze zawsze bedzie popyt

Witaj
i powodzenia! Icon_wink
pozdr
w
Odpowiedz
(2010-02-20, 16:22:52)edi napisał(a): nastawiam sie glownie na foto ludzi, licze ze na nowe (ladne) twarze zawsze bedzie popyt

Aby potwierdzić to co napisałeś, spytaj o opinie kolegę Hadriana Smile
Odpowiedz
Witajcie.
Ja na odjeżdżający pociąg...
Widzę po Waszych komentarzach, że tego tortu coraz mniej. Mimo wszystko postanowiłem spróbować. Fotografuję od kilku lat, ale do tej pory nie sprzedawałem zdjęć przez agencje. Czas pokaże czy było warto tak późno zaczynaćSmile

Pozdrawiam
Sebastian
Odpowiedz
Witaj i powodzenia.
Odpowiedz
Trzeba wsiąść do pociągu nie byle jakiego..

Witam ekipę forum!
Treści na forum czytam od jakiegoś czasu. Pomogliście nie jeden raz. Dziękuję. Teraz przyszedł czas na rejestrację Smile Na microstockach wystawiam grafikę wektorową. Pracuję na pakiecie Adobe CS4.

Tomek
Odpowiedz
Witaj Tomek i powodzenia życzę!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości