Przywitaj się na forum!
(2009-12-04, 16:31:25)Marcus napisał(a): Witam wszystkich. Nie wystarczyło mi obserwowanie forum Smile

Witam!

BTW: Już niedługo wymyślę jak się pozbyć tych złych praktyk!
Odpowiedz
Na każdego przyjdzie pora Smile Ja też kiedyś czytałem...teraz czytam i piszę Smile
Odpowiedz
(2009-12-04, 16:31:25)Marcus napisał(a): Witam wszystkich. Nie wystarczyło mi obserwowanie forum Smile By nie nabałaganić mam pytanie czy powstał już wątek o tym jak rozpocząć przygodę ze stockami? Wydaje mi się, że jest taki jeden na forum (jakiś czas temu go czytałem), ale nie mogę go znaleźć, a „szukajka” nie pomaga. Informacje z portalu banki-zdjęć są troszkę ogólne, a bym chciał zasięgnąć porad bardziej indywidualnych. Może ktoś ma chwilkę by mi pomóc znaleźć ten wątek?
Pozdrawiam Smile

Wysyłam P.W.
Odpowiedz
Witam wszystkich,
od pewnego czasu anonimowo czytuję to forum, nadszedł czas by się zarejestrować i ujawnić.
Zabawę z fotografią stock`ową dopiero zaczynam dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Pozdrawiam
SlawS
Odpowiedz
(2009-12-04, 20:25:37)SlawS napisał(a): Witam wszystkich,
od pewnego czasu anonimowo czytuję to forum, nadszedł czas by się zarejestrować i ujawnić.
Zabawę z fotografią stock`ową dopiero zaczynam dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Pozdrawiam
SlawS


Witaj , powodzenia .
Odpowiedz
(2009-12-04, 20:25:37)SlawS napisał(a): Witam wszystkich,
od pewnego czasu anonimowo czytuję to forum, nadszedł czas by się zarejestrować i ujawnić.
Zabawę z fotografią stock`ową dopiero zaczynam dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.

Pozdrawiam
SlawS

Witam Smile


(2009-12-04, 18:50:16)leslaw napisał(a): Wysyłam P.W.


Niestety nie mogę odpisać Tobie na P.W. Bo wyskakuje błąd, że nie mam jakiś punktów czy czegoś takiego. Starałem się wysłać wiadomość na emaila niestety „odbiło” mi ją. Dzięki za pomoc i za linka. Chodziło mi o temat z Tego forum. Wydaje mi się, że jak przestane go szukać to sam się znajdzie - o ile czytałem go tutaj i mi się z czymś nie pomyliło. Na razie pytania jakie mam umieszczę w jakiś starych wątkach. Dzięki za zainteresowanie i pomoc.
Odpowiedz
(2009-12-04, 23:57:00)Marcus napisał(a): Niestety nie mogę odpisać Tobie na P.W. Bo wyskakuje błąd, że nie mam jakiś punktów czy czegoś takiego.

Żadnych punktów tylko postów. Można redagować PW jeśli napisało się już coś na forum, 1 czy 2 posty...
Odpowiedz
Witajcie,
nie jestem fotografem, lecz lubię bawić się fotografią. Gdy poszukuję odpowiedzi na jakieś pytania (dotyczące fotografii) zwykle trafiam do Was.
Będę pełnić niestety rolę pasożyta, bo w niczym nie jestem Wam w stanie pomóc (mogę co najwyżej wyklikiać!), ale też postaram się nie przeszkadzać.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!
Odpowiedz
Witaj Ariadna,życzę powodzenia.Dzięki za życzenia noworoczne i nawzajem
Odpowiedz
Cześć Smile I również najlepszego Ariadno Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości