Przywitaj się na forum!
Cześć Smile

od ok. 30 min przeglądam stock-board.info i cieszę się, że je znalazłem - tona informacji dla kogoś kto zaczyna się interesować stockami.

Fotki robię od 7 lat, przez ostatnie 4 często zaglądałem na drugą stronę "barykady" przeszukując i kupując zdjęcia stockowe.

Pozdrowienia!
Odpowiedz
Witam wszystkich
Na razie tylko czytający i chłonący informacje z forum Smile
Odpowiedz
(2009-08-20, 23:56:37)Radoslaw napisał(a): Cześć Smile

Fotki robię od 7 lat, przez ostatnie 4 często zaglądałem na drugą stronę "barykady" przeszukując i kupując zdjęcia stockowe.

Pozdrowienia!

no to jesteś niezwykle cennym nabytkiem dla forum Icon_wink)). podziel sie przemyśleniami z drugiej strony barykady.
Ja kupuję niewiele zdjęć, może kilkanaście miesięcznie a i to tylko na IS bo jest to dla mnie najwygodnieszy stock do zakupów. / no w każdym razie był takie do pojawienia sie vetty/ . Shutterstock porzuciłem już dawno bo szkoda czasu na przegrzebywanie sterty śmieci.
Odpowiedz
Cześć Radek ,cześć Waldek Icon_biggrin
Odpowiedz
Witam wszystkich zajawkowiczow,
od ponad roku 'zbieralem' sie do tego aby cos ruszyc w tej sprawie(stock).
fotografia(amatorsko) zajmuje sie od paru lat..glownie cyfra ale analog tez mnie 'kreci'.
co lubie to portrety i fotografia studyjna(od roku), niedawno zlapalem bakcyla do 'reporterki' ale wiem ze to dluga droga..
prosze o wyrozumialosc i konstruktywna krytykeSmile

pozdrawiam
Odpowiedz
Witam wszystkich: Radka, Waldka i Labas'a powodzenia i do przodu chłopaki, brnąć do przodu. Pozdrawiam
Odpowiedz
Dzien dobry wieczor,
Zmagam sie z materia stockowa od roku. Na razie z mizernym rezultatem, ale optymizm mnie nie opuszcza. Walcze Canonem, ostatnio zakupilem 2 lampy i troche kombinuje ze strobowaniem. Mam na imie Lukasz i od jakiegos czasu mieszkam na Cyprze.
Pozdrawiam
Odpowiedz
Witam Wszystkich Smile Mam na imię Jarek i od pewnego czasu śledzę to forum Icon_wink Przyznam, że jeśli chodzi o fotografię to do Waszego poziomu daleko mi jeszcze, ale staram się staram ... Smile
Odpowiedz
Witam wszystkich fotografów, Mam na imię Ewa mam 20 lat właśnie rozpoczynam swoją przygodę z fotografią, moją pasją są zdjęcia makro, posiadam swoją mała galerię zdjęć pod adresem http://www.cyfrowa-fotografia.yoyo.pl/
Odpowiedz
Witamy i życzymy sukcesów Icon_biggrin
pozdr
w
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości