Jaki macie 7 Days Rank?
(2014-01-26, 12:56:46)niserin napisał(a): 60 - 100$ dziennie (poza weekendami) jest normą teraz dla mnie na fotolii.

Eeee... ide sprzedac aparat. Ktos kupi 5D marka II ze szklarnią? Smile
Odpowiedz
5Dmk2 potaniały nie opłaca się sprzedawać.
Lepiej robić zdjęcia, dużo zdjęć, bardzo dużo zdjęć...
albo jedno fajne Icon_wink
Odpowiedz
(2014-01-26, 12:56:46)niserin napisał(a): 60 - 100$ dziennie (poza weekendami) jest normą teraz dla mnie na fotolii.
Tak mi się właśnie zawsze wydawało, że jest jakiś poziom powyżej którego przychód na Fotolia rośnie lawinowo.
Bo u mnie jest teraz:
Ranking całkowity: 1.850
Ranking 7 dniowy: 765
Co nie daje nawet średnio 10$ dziennie w dni pracujące.
Odpowiedz
Kurcze, Michał ma tylko 3856 zdjęć w PF, naprawdę gratuluję takiego wyniku przy takiej ilości zdjęć w bazie.
P.S czyżbyś Krzysiu przy swojej masówce 12389 zbliżał się do dziennego wyniku kolegi? Icon_wink
Odpowiedz
majszter ta 'lawinowość' może wynikać z tego, że mogłem podnieść ceny dwukrotnie, ilość downloadów przy tym nie spadła. No i % prowizji większy. Własnie to między poziomem złotym a szmaragdowym jest największy skok. Kolejny, czyli saphire (100 tys pobrań) zdaje się osiągalny dla pierwszej 50tki w rankingu.

Pozwolę sobie dać małą radę, może nie będzie odkrywcza ale mi oszczędza mase czasu: nie robić tego (typu zdjęć) w którym inni są lepsi i mają większe możliwości. Dlatego nie konkuruję z fabrykami zdjęc które mają swoje studia i codziennie innych modeli na białym tle albo w biznesowym otoczeniu.
Robić tylko to w czym jest się dobrym, wyjąkowym a wtedy dla każdego będzie miejsce. Ośmielę się stwierdzić ze z 200 tys zdjęc dodawanych tygodniowo do agencji, 95% są to gorsze kopie zdjęć ktore już są i siłą rzeczy przepadają w otchłani.
Odpowiedz
(2014-01-26, 14:00:24)Wuja napisał(a): Lepiej robić zdjęcia, dużo zdjęć, bardzo dużo zdjęć...
albo jedno fajne Icon_wink

No właśnie... nie jestem przekonany, że bardzo duzo wystarczy. Mam jakies 75% tego co nasz kolehga Michał, a nawet w miesiąc nie mam jego średniej dziennej.

Hm... a może czas nauczyc sie robić zdjęcia? Smile
Odpowiedz
na Fotolia jestem na poziomie kolegi majszter.

Ranking całkowity: 5.080
Ranking 7 dniowy: 890

trzeba było zakasać rękawy 4lata temu... jakaś maszyna czasu by się przydała?


niserin
jak się sprzedają nowe zdjęcia? Czy też ciągną $$$ głównie stare takie z przed roku i starsze?
Odpowiedz
gorzej jak się w żadnej dziedzinie nie robi najlepszych zdjęćIcon_cheesygrin
Odpowiedz
(2014-01-26, 14:26:19)Wuja napisał(a): niserin
jak się sprzedają nowe zdjęcia? Czy też ciągną $$$ głównie stare takie z przed roku i starsze?
i ja się podłącze z pytaniem do kolegi. Jak się sprzedają zdjęcia poprzez Photocreo?
Odpowiedz
Właśnie wskoczył mi taki sam siedmiodniowy jak u majszter Icon_cheesygrin

Ranking całkowity: 5.060
Ranking 7 dniowy: 765
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co to jest Absolute i Relative Rank? TSpider 7 7 496 2009-08-05, 22:10:57
Ostatni post: hadrian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości