Jaki macie 7 Days Rank?
ani tego ani tego jest to ogólna pozycja fotografa ale związana ściśle ze sprzedażą, chyba się nie da tak przeliczyć na sprzedaże bo wtedy mógłbym wyliczyć koledze RHG ilość zarobionych dolarów Smile.
Pewnie też mają tajny algorytm Smile do wyliczania pozycji w rankingu...
Odpowiedz
powoli do przodu
Ranking całkowity: 6.520
Ranking 7 dniowy: 1.130
Odpowiedz
no nieźle, nieźle... zostałam daleko w tyle
Odpowiedz
w ever +1 wyżej. ale łatwo nie było, miesiąc hardcorowej pracy.
Odpowiedz
(2013-11-08, 12:34:53)canion1 napisał(a): w ever +1 wyżej. ale łatwo nie było, miesiąc hardcorowej pracy.

Słabo... ja miałem w tydzień +20 Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Ja odkąd silver poszedłem w górę o 200 w jednym i w drugim... ale ja to daleko daleko Icon_cheesygrin

Gratki canion, ciekaw jestem jak Twój ranking? dwu czy trzy cyfrowy? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
chyba żartujesz Ambo, że trzycyfrowy.. Obstawiam jakieś 36 Smile
Odpowiedz
(2013-11-08, 12:44:20)fotek napisał(a):
(2013-11-08, 12:34:53)canion1 napisał(a): w ever +1 wyżej. ale łatwo nie było, miesiąc hardcorowej pracy.

Słabo... ja miałem w tydzień +20 Icon_cheesygrin

Wiem, Sławku, Icon_cry Zabrakło konsekwencji i wrodzony leń nie pozwolił na sukces. jednak te 4 godziny snu na dobe okazały sie kluczowe bo gdyby ograniczyć do 3 to byłoby pewnie +2 oczka wyżej. niestety bezpośredni konkurent nie wychodził praktycznie ze studia. Szacun za pracowitość. ale nie powiedziałem jeszcze ostatniego słowa. zaatakuję w przyszłym tyg.
Odpowiedz
(2013-11-08, 13:47:15)alga38 napisał(a): chyba żartujesz Ambo, że trzycyfrowy.. Obstawiam jakieś 36 Smile

Droczę się tylko Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Znowu jakaś zmiana.

Ranking całkowity: 6.500
Ranking 7 dniowy: 1.120
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Co to jest Absolute i Relative Rank? TSpider 7 7 496 2009-08-05, 22:10:57
Ostatni post: hadrian

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości