Problemy techniczne z Fotolia
(2018-02-11, 15:25:45)fotorince napisał(a): Fotolia istnieje i ma się dobrze, to że Adobe ich przejął nie oznacza że nie ma serwisu, jest tu: 
FOTOLIA
Zaloguj się na Fotolia wg starych danych (nie sądzę żeby likwidowali komukolwiek konto tylko dlatego że dawno się nie logował)
Edit: Gdyby na Fotolia nie działało stare hasło to weź przypomnienie (sprawdziłem działa)

Dzięki. Zadziałało. Znalazłem link "przejdź do starej wersji serwisu fotolia". Okazało się, że moim loginem nie był e-mail jak sugerował Adobe Stock, dlatego nie mogłem się zalogować.

Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Dziwna sytuacja z wysyłaniem plików na fotolię.
Dzisiaj przesłałem paczkę plików przez ftp i za pierwszym razem zdublowało mi wszystkie pliki.
Po usunięciu i ponownym wgraniu nie zaciągnęło mi dla odmiany wszystkich plików i musiałem dosyłać brakujące.
Z tym niezaciąganiem to już nie jest pierwszy raz, kilka razy przyuważyłem, że brakuje plików po przesłaniu na serwer
Odpowiedz
Nigdy sie nie spotkalem z takim problemem, wiec raczej obstawian connection error , sprawdz ustawienia kienta FTP czy jak ma przerwe to automatycznie wysyla pliki jeszcze raz bez overwrite co by tlumaczylo double, natomiast bez automatycznego ponowienia tlumaczylo by braki, na moj rozum
Odpowiedz
Na kilkadziesiąt zdjęć wrzuconych i zatwierdzonych w tym tygodniu, wszystkie mają ZERO w Wyświetleniach i Pobraniach. A jak jest u Was?
Odpowiedz
od jakiegos czasu tak samo
Odpowiedz
u mnie widoczność portfolio spada w zastraszającym tempie. Tak miałem, kiedy zaczynałem na FT. Rank leci na łeb ...
ktoś zarabia, a kogoś innego odstawili na margines społeczny. Jednak ruchy szutera są bardziej prokustomerskie.
Mam wrażenie, że Fotolia promuje i sprzedaje wybraną grupę dostawców.
Dodam, że liczba plików w PF wzrosła blisko 10 krotnie. Porównałem statystyki i widoczność mam na poziomie 02.2015 roku.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Czy macie tak, że podczas przesyłania przez FTP niektóre przesłane zdjęcia nie wyświetlają się do indeksowania? Zdjęcia się pojawią czy nie? Czekać czy przesyłać do skutku? Jakieś rady? Smile z góry dziękuję
Odpowiedz
Przy przesyłaniu wektorów tak miałem. Okazało się, że za mały był podgląd jpg.
Odpowiedz
to akurat zwykłe zdjęcia. Usunąłem wszystkie i przesłałem drugi raz i znów nie wyświetlają się wszystkie, ale losowo, inaczej niż poprzednio..
Odpowiedz
(2018-03-01, 20:57:34)pawel11_13 napisał(a): to akurat zwykłe zdjęcia. Usunąłem wszystkie i przesłałem drugi raz i  znów nie wyświetlają się wszystkie, ale losowo, inaczej niż poprzednio..

Nie miałem takich problemów
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy z akceptacją na Fotolia Salmon 48 25 866 2008-08-21, 23:17:24
Ostatni post: rlat

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości