Czas oczekiwania na review
(2017-02-20, 19:24:38)fotek napisał(a): Skończyły Ci sie tabletki na nadciśnienie? Icon_cheesygrin

dawka za mała ....... chyba ...  Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2017-02-20, 19:23:07)GregorK napisał(a): 73-a godzina zaraz minie ... :/ moja cierpliwość jest na wyczerpaniu, zaraz tam zadzwonię Icon_wink

zostały jeszcze cztery,a przez ten czas cyknij sobie coś Smile np. piwko albo dwa Icon_cheesygrin

Dzisiaj w USA PRESIDENTS DAY to pewnie piją Smile
Odpowiedz
(2017-02-19, 22:54:16)oxygenka napisał(a): Zwykłe czy Edytoriale??? bo to by było dziwne niektórzy czekają już ok 40 i więcej godzinSmile

Zwykłe.
Wczoraj po 14 wrzuciłem jeszcze jedną paczkę i dzisiaj rano była już przyjęta.
Odpowiedz
jakieś nowe ustalenia co do czasów
Odpowiedz
czasy są ustalane indywidualnie :/
______________
:twisted:
Odpowiedz
I cyk klik tylko Icon_mrgreen 72 godziny i foteczki przyjęte Icon_twisted teraz się mam nadzieję zleci klientela Icon_wink
Sezamie  sezamie .........................................................
Odpowiedz
(2017-02-21, 15:51:12)oxygenka napisał(a): I cyk klik tylko Icon_mrgreen 72 godziny i foteczki przyjęte Icon_twisted teraz się mam nadzieję zleci klientela Icon_wink

Tiaaa na pewno....w międzyczasie czasie przyjmowali foty ludzi którzy wrzucali dużo później....zgadnij gdzie teraz Twoje zdjęcia zostaną zindeksowane;] Na 75 stronie?;> Zasypane toną innych.
Odpowiedz
u nie też coś koło 72
Odpowiedz
(2017-02-21, 15:59:33)fotorince napisał(a): Tiaaa na pewno....w międzyczasie czasie przyjmowali foty ludzi którzy wrzucali dużo później....zgadnij gdzie teraz Twoje zdjęcia zostaną zindeksowane;] Na 75 stronie?;> Zasypane toną innych.

No zostałam pocieszona... mogę  się do roboty zabrać spokojnie Icon_cry  do następnej paczki
Odpowiedz
(2017-02-21, 16:13:38)oxygenka napisał(a): No zostałam pocieszona... mogę  się do roboty zabrać spokojnie Icon_cry  do następnej paczki

To nie ja, to life is brutal;]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości