Czas oczekiwania na review
Zniechęcają do wrzucania bo im serwery pękają w szwach Icon_lol

55 godzina i dalej nic Icon_sad
Odpowiedz
(2017-02-12, 20:26:55)oxygenka napisał(a): Uuu niedobrze .. teraz to się człek ledwo z jedną wrzutą na tydzień zmieści ,zanim to się w PF ukaże ..to minie kolejne kilkadziesiąt godzin i tydzień zleci Icon_frown

Właśnie po ostatnich zmianach zauważyłem, że po dłużej wyczekiwanej akceptacji prac, natychmiast były widoczne w portfolio. No chyba że to był tylko jakiś wypadek przy pracy Smile
Odpowiedz
Ja cały weekend wrzucałem, zacząłem w pt wieczór, dzisiaj o 12 w nocy zaakceptowane i widzę, że są już wszystkie w pf ( mam nadzieję, że nie znikną zaraz).
Ilustracje nadal czekają.
Odpowiedz
ja tam czekam już ponad 60h i nadal cisza Smile
Odpowiedz
Częsć plików rozpatrują po długim oczekiwaniu, część zostawiają na później a są i takie pliki które giną w nicości internetu wisząc tygodniami. Coś się niedobrego dzieje w państwie duńskim Icon_rolleyes
Odpowiedz
Icon_mrgreen
Ja czekam już ok 70 h i cisza Icon_frown
Odpowiedz
musicie poczekać aż ja wyslę, a planuję dopiero na koniec tygodnia. wtedy będa rozpatrywać Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Kurza twarz, sprzedaż leży, review też.
Zalogować się na lise nie idzie, tylko chrome idzie.
Niech tą nową ekipę z ich pomysłami sobie wsadzą, szkoda mojego czasu.
Odpowiedz
(2017-02-13, 15:43:11)mmlolek napisał(a): Zalogować się na lise nie idzie, tylko chrome idzie.
Niech tą nową ekipę z ich pomysłami sobie wsadzą, szkoda mojego czasu.

Ja działam na firefox-ie i śmiga.
Odpowiedz
(2017-02-13, 16:02:17)fotorince napisał(a): Ja działam na firefox-ie i śmiga.

Mi czasami wyskakuje komunikat "pętla przekierowań" lub "Nie udało się nawiązać bezpiecznego połączenia"
Wyczyściłem ciastka i pamięć podręczną a i tak od czasu do czasu się zdarza. Czytałem na forum shutrra że innym użytkownikom też się zdarza. Na chromie nic takiego się nie zdarza.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości