Czas oczekiwania na review
(2016-12-27, 20:58:27)hmc napisał(a): Zwykłe foty, ale wysyłane przez aplikację. Może temu szybciej.

Albo wrócili po świętach do rozpatrywania przez automat? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Mam jakiś "rekord" w oczekiwaniu na review dwóch ilustracji.... Czekam 10 dni  Icon_eek i dalej wiszą nie rozpatrzone. Wczoraj dorzuciłem dwie fotki i 6 nowych ilustracji. Fotki przeszły w max 10 godzin i są już widoczne w portfolio. Stare ilustracje nadal nie rozpatrzone a z ciekawością będę oczekiwał czy rozpatrzą mi te 6 nowych... Chyba pora do nich coś napisać. Może ma ktoś podobny przypadek?
Odpowiedz
(2016-12-29, 14:41:14)spyman napisał(a): Mam jakiś "rekord" w oczekiwaniu na review dwóch ilustracji.... Czekam 10 dni  Icon_eek i dalej wiszą nie rozpatrzone. Wczoraj dorzuciłem dwie fotki i 6 nowych ilustracji. Fotki przeszły w max 10 godzin i są już widoczne w portfolio. Stare ilustracje nadal nie rozpatrzone a z ciekawością będę oczekiwał czy rozpatrzą mi te 6 nowych... Chyba pora do nich coś napisać. Może ma ktoś podobny przypadek?

Radzę wrzucić te dwie jeszcze raz ,czasem bywa tak że zawisną w niebycie i powtórny upload sprawe załatwiaSmile
Odpowiedz
Ooo...  dzięki, o tym nie słyszałem. Pewnie to dla tego że mam "aż" kilkumiesięczny staż  Icon_wink Junior jeszcze jestem (szkoda że nie wiekiem).

Dodam jeszcze że właśnie Adobe Stock, pierwszy raz się z tym spotykam, szybciej mi rozpatrzył te same pliki. Do nich nawet przesłałem ze 2 godziny później (w sumie czekałem na akcept ok 16 godzin). Jestem w lekkim szoku Smile
Odpowiedz
Ktoś coś wrzucał??? ile się czeka na foty? Smile
Odpowiedz
Wrzucam od rana i tak w ok 2-4h rozpatrują.
Odpowiedz
Tylko że moje wrzucone w niedzielę wieczorem, zaakceptowane w poniedziałek rano do teraz jak próbuję na nie kliknąć to mają info, że "pending approval or doesn't exist". Ale jakimś cudem jedno się sprzedało...
Odpowiedz
Dzięki SmileSmile
Odpowiedz
jak by ktoś pytał to wektory ok. 24h
Odpowiedz
Ja wrzuciłem paczkę 10 prac jakąś godzinę temu i właśnie wszystkie zaakceptowane, ogólnie polecam wrzucać koło 3 ranoSmile ja wrzucam przez contributor na androida bo wygodniej i nad ranem akcwptacja lub odrzucenie trwa do 10 minutSmile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 264 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości