Czas oczekiwania na review
Ps...czy wrzucacie już coś na WalentynkiSmile
Odpowiedz
Nawet jeszcze o tym nie pomyślałem, a Ty już??Smile
Odpowiedz
(2016-12-19, 23:42:20)oxygenka napisał(a): Ps...czy wrzucacie już coś na WalentynkiSmile

Mi już od miesiąca, sprzedają się zdjęcia z tamtego roku Smile
Odpowiedz
Ja od kilku dni cykam różyczki, ale nie wrzucam, bo indeksacja coś się psuje. Zdjęcia zaakceptowane, przyjęte, niby miniaturki są w "active images" ale zdjęcie wisi gdzieś pod hasłem "This image is pending approval or doesn't exist" i później wyłoni się na setnej stronie nowości, także czekam z uploadem jeszcze troche Smile
Odpowiedz
(2016-12-20, 11:39:32)maccio napisał(a): Nawet jeszcze o tym nie pomyślałem, a Ty już??Smile

no coś tam cyknęłam jakieś walentynkowe misie ...ale pora pomysleć o czymś bardziej wpadającym w okoSmile
Odpowiedz
ile czasu sie czeka na edytoriale na Shutterstock ??
Odpowiedz
Ja czekałem na akcept ok 2 dni. Później jeszcze dzień aż się pokazały w galerii.
Odpowiedz
(2016-12-22, 15:25:16)maselkoo99 napisał(a): ile czasu sie czeka na edytoriale na Shutterstock ??

6h
Odpowiedz
bylo w 2h czyli dosc szybko, dzieki za odpowiedz
Odpowiedz
To bardzo szybko Wam klepnęli w stosunku do mojego czasu oczekiwania. Hmm...   może różnica wynika stąd że moje edytoriale były ilustracjami a nie fotografiami. No chyba że Wasze też były ilustracjami. Ale różnica w czasie oczekiwania strasznie duża  Icon_eek
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 33 gości